Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Twitteren lehet megnézni...

Twitteren lehet megnézni vmilyen programmal, kik látogatják az adatlapod?

Figyelt kérdés
És mit jelent ha valaki ír üzenetet egy #-val, ami kijelölődik. ez valakinek szól? vagy a # mit jelent?

#adatlap #látogató #Twitter #twitter használat
2012. nov. 8. 12:23
 1/2 anonim válasza:

Én úgy tudom, hogy azt nem lehet megnézni, hogy ki nézett meg téged.


A # pedig úgy tudom témaköröket jelöl. Vegyünk egy konkrét példát. Nem tudom lány vagy-e, de én igen, úgyhogy ha nem akkor bocsi a csajos példáért. Szóval kifested a körmöd, nagyon jó sikerült, és ki akarsz róla posztolni egy fényképet. Akkor pl. kiírhatod: "jól szuperál az új körömlakk #manicure" és beszúrsz mellé egy képet. Ez így érthető? Mert nem tudom jobban elmagyarázni. Akármi elé kirakhatod ezt a # jelet. Pl. lehet #nature ha kirándulsz, vagy #bestactor ha nézel egy filmet a kedvenc színészeddel... ilyesmik :)).

2013. jan. 6. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Éértem, lány vagyok.akkor köszi a felvilágosítást :)
2013. jan. 17. 11:39

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!