Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Nah kaptam egy meghívót...

Nah kaptam egy meghívót ncoréra de nem jött meg ez hogy lehet?

Figyelt kérdés

haverom meg hívott kb az előőt egy fél órával mi előtt ezt a kérdést írtam volna de még nem jött meg normális ez?

nem fog meg jönni?


az emailcímemet pontosan le írtam neki például: www.xy@gmail.com az számítvalamit ha gmail-es vagyok? oda csak meg kellene jönnie nem értem :(



2012. dec. 25. 01:10
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Ettől függetlenül így van.

Én kb 10 gmail-es címre küldtem, mindenre megérkezett (igaz a spam mappába), de a 3 freemailesből 2 eltévedt...

2012. dec. 25. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
nekem is ez volt a problémám három napig nem jött meg de aztán kipróbáltam azt hogy amikor belépsz ott lent a képernyő jobb sarkába látsz egy kék ikont nah arra katt és ott be a spam mappába a baloldalon az üzeneteknél és ott lesz de kérd meg a barátod hogy küldje újra meghívót
2013. jan. 8. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!