Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A Youtube miért tiltja le az...

A Youtube miért tiltja le az összes videómat? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés
Néhány teljes filmet töltöttem fel a Youtube-ra, de mindegyiket letiltották, az emailben mindnél szerző jogi problémára hivatkoztak. Ezt idáig meg is értem, viszont azt nem igazán, hogy másoknak miért engednek olyan filmeket felrakin, amik szintén szerzői jogvédelem alatt állnak. Több száz teljes hosszúságú (szintén jogvédett) amerikai film van feltöltve a Youtube-ra magyar feltöltők által és igazából azt nem értem, hogy ha másoknak szabad, akkor nekem miért nem?
2012. dec. 23. 07:59
 1/2 anonim ***** válasza:
nekik se szabad, csak valamelyik videó akár egy évig is fenn van, ami érthető is, mivel az ellenőrző rendszernek nemtudom hány százezer videót kell egy nap leelenőriznie. kimaradhat 1-2, meg elősorban úgyis a lehető legújabb filmeket nézik, és törlik. én nem is lennék a helyükben, mert elvileg ha a jogtulajdonos figyelne ezekre, már rég pert indíthatott volna...
2012. dec. 23. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Attól is függ ez, hogy hogyan nevezed el, és hogy benne van-e a keresőjében. Megteheted pl. hogy feltöltöd a filmet, rosszul nevezed el (vagy magyarul, ha az nem azonos az eredetivel, mint pl. az Alien), kihúzod a keresőkből ("Nem listázott"...), majd felviszed valamilyen online-filmes oldalra a linket.
2012. dec. 26. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!