Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Youtube-on letiltották a...

Youtube-on letiltották a videómat, ki lehet cselezni?

Figyelt kérdés
Lovas videókat szoktam feltölteni, saját videókból összevágva, effektekkel egy zenére. Eddig nem tiltották le, legfeljebb németországban, de a mostanit világszerte. Nagyon sok lovas videó van arra a zenére, miért pont az eyémet kell letiltani??

2012. okt. 14. 14:36
 1/4 anonim ***** válasza:

Mindenkiét le fogják tiltani, de ez időbe telik.

Kicselezni nem tudod és nem is érdemes. Ha van még jogsértő videód akkor inkább te töröld le amíg tudod, mert ha a rendszer még talál 1-2 ilyen tartalmat a fiókodban akkor egyben az egészet tiltják ki.


Mivel tilos olyan anyagot közzétenni, ami akár csak részletében más művét tartalmazza, letiltják és le is fogják tiltani a jövőben is. Ha nem tudsz a szabályokkal azonosulni akkor ne használd az oldalt.

2012. okt. 14. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem hiszem, hogy megtalálják a többit, mert valamelyik videó már 5 éve fent van, az enyémet meg fél perc alatt letiltják.
2012. okt. 14. 14:59
 3/4 anonim ***** válasza:

Azért, mert a friss videókat egy hatékony szűrési rendszer vizsgálja, és egyből letilthatóak. Évekkel ezelőtt nem volt ilyen, így sok millió szabálysértő videó került fel az oldalra. Ezeket törölni pedig elég sokáig eltart, mivel közben azt a többi órányi videót is ellenőrizni kell, amit minden percben feltöltenek.


Nekem van több éves lejátszási listám, és folyamatosan (persze lassan) törlődnek le róluk azok a régi videók, amik tiltottak. Tehát a rendszer működik.

2012. okt. 14. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Értem.
2012. okt. 14. 15:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!