Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Van tumblr-öd? Miért szereted?

Van tumblr-öd? Miért szereted?

Figyelt kérdés
Nem nagyon értem, hogy miért szeretik az emberek... valaki elmesélné? Ha gondolja meg is mutathatja.:)
2012. dec. 21. 20:25
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

[link]

és [link]


Én elsősorban azért szeretem, mert a kedvenc színészeimről/sorozataimról itt tudok meg mindent elsőként. Ez tapasztalat, minden rajongói oldalra csak azután kerülnek ki az infók, ha a tumblr-ön már lementek...

A másik meg az, ami a történelmi blogomból is látszik, hogy nagyon szeretem a szép képeket, odavagyok a régi ruhákért és tárgyakért, és itt rengeteget találok belőlük, amiket megoszthatok másokkal, akik szintén ugyanolyan érdeklődésűek mint én.

Harmadrészt meg mert a tumblr nagyon nyitott közösség, mindenkit elfogadnak, származástól, bőrszíntől, nemi identitástól függetlenül, és ha van valami furcsa hobbid vagy mániád, amit a környezeted nem szívlel vagy esetleg furának tart, itt találhatsz sorstársakra :)

2012. dec. 26. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

mert


ERMAHGERD THER EVERNGERS

ERMAHGERT TERM HERDDELSTERN

ERMAHGERD SHERLERK

ERMAHGERD DERKTER HERR


dióhéjban

2012. dec. 26. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!