Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Elmagyarázná valaki hogy...

Elmagyarázná valaki hogy tudom beállítani azt, hogy színes legyen a facebook. Om?

Figyelt kérdés

[link]

a link itt van ami segítség lenne, de egyszerűen nem értem az egészet.


2012. dec. 15. 12:10
 1/6 A kérdező kommentje:
javítok facebook-om
2012. dec. 15. 12:11
 2/6 Vidékiman válasza:
Mondjuk szerezz be egy színes monitort ;) Nem ritka manapság, viszonylag könnyen beszerezhető...
2012. dec. 20. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

HAHAHAHAHAHAHAHA

KICSIT SEM VOLTÁL VICCES ÉS ÉRTELMESNEK SEM VAGY MONDHATÓ

2012. dec. 21. 19:28
 4/6 Vidékiman válasza:

Sem értelmes, sem vicces nem akartam lenni, csak bazinagy betűkkel le van írva a 3 lépés, ami kis odafigyeléssel, vagy nagyon minimális hozzáértéssel megfejthető. Ne haragudj, nem vagyok tisztában sem a nyelvtudásoddal, sem az informatikai ismereteiddel! :/


Első lépés: Klikkelj a kép alatt az "INSTALL NOW" feliratra. Így letöltődik az alkalmazás. Ha lejött, nyisd meg és telepítsd!

Második lépés: Ha befejeződött az egyébként pár másodperces telepítés mehet a móka.

Harmadik lépésként, ha nem záródott be a böngésződ, zárd be és nyisd meg újra! Nyisd meg a facebookot, és tádááá! Ajánlani fogja a színpalettát, amiben ha kiválasztod az általad alkalmazni szándékozott színt, a "finished" gombbal aktiválhatod. Ha megnyitáskor nem ugrik elő az ablak, vagy később változtatni szeretnéd, a FB "kezdőlap" gombja melletti "fogaskerék" ikonra kattintva a lehetőségek közül válaszd a "Color my facebook" opciót. Az is előhozza. :)

Remélem így megteszi. (Nekem Google Chrome-mal nem működik, a Firefox-on viszont gond nélkül)

2012. dec. 22. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Vidékiman válasza:
Hoppá! Mégiscsak sikerült Chrome-on is megcsinálni. Az "INSTALL NOW" felirat alatt kell a Chrome logójára nyomni. Akkor megkérdezi, hozzáadod-e a böngészőhöz (ADD TO CHROME felirat) a bővítményt. Leokézod, böngésző bezár, majd megnyit, Facebook megnyit és kész is. Ugyanúgy beállítható, ahogy az előbb írtam. :)
2012. dec. 22. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi így már megy
2012. dec. 22. 18:12

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!