Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan lehet egy facebookos...

Hogyan lehet egy facebookos üzenet elejét elolvasni?

Figyelt kérdés
van egy elég nagy beszélgetésem, több hónapos, facebookon, több mint 15.000 soros. nem tudok a tetejére tekerni mert kb 8000nél megakad és nem tölti tovább...hogyan tudnék az elejére kerülni? mert elég fontos dolgokat kellene visszanéznem.
2012. dec. 14. 22:00
 1/1 anonim ***** válasza:

Ha végképp nem megy, akkor csináld azt, amit én csináltam. Kb. ezer soronként kijelölöm és kimásolom pl. wordbe. Én a gmailbe teszem és elküldöm magamnak. Egy idő után meg törlöm a hozzászólások érdektelen részét a beszélgetésből. Így ha kell, utólag el tudom olvasni a wordben, vagy a gmailben az egészet, a fontosakat meg visszagörgetem.

Amit törlök, az a másik félnél megmarad (legalábbis azt hiszem, mert egyszer amit hajnalban írtam megbántam, azonnal töröltem és új szöveget írtam, erre másnap mind a kettőt el tudta olvasni az illető, én meg nem...).

2012. dec. 15. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!