Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Itt gyakorin kaptam egy...

Itt gyakorin kaptam egy üzenetet. Leakartam nyitni hogy megnézzem mit írnak benne de nem engedi. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Egyébként már nagyon idegesít mert facebookon hozzászólni sem enged semmihez sőőőt még lájkolnai sem tudok! Kérlek segítsetek mert megőrülök! :(

2012. dec. 13. 15:26
 1/3 anonim ***** válasza:
44%
Kapcsold ki a gépet, vegyél egy kabátot és menj ki havat lapátolni! Tök nyugtató tud lenni!
2012. dec. 13. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Nem egy idegbajos kocka vagyok :D

Csak ezekről a számomra érthetetlen dolgokról akartam kérdezni mert én úgy tudom szabad :PP

Egyébként a hólapátolás már megvolt ma :)

2012. dec. 13. 16:40
 3/3 anonim ***** válasza:

itt a GYK. töbször klikkelj rá!

(másképpen nem nyílik meg)

a faszbukkot meg nem tudom, mert nem vagyok regizve, 2 nap reg után, jobbnak láttam lelépni, ez már 3 éve történt, de még pár hónapja is kaptam spamokat, de megoldottam, mert tiltottam a Host fájlban az oldal elérését.

2012. dec. 13. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!