Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A Youtube pénzszerzési lehetős...

A Youtube pénzszerzési lehetőség tényleg működik?

Figyelt kérdés
Úgy értem mennyit lehet ezzel keresni és a nézettség vagy a feliratkozók után jár a pénz?Egyáltalán hogy utalnak? havonta vagy amikor én akarom és esetleg paypal-re?Úgy mégis kb h van? 30mill össznézettség kb 30eft vagy h?
2012. dec. 9. 21:41
 1/4 anonim ***** válasza:

Kétféle program van. Az egyik a nézettség után jár, a másik a reklámbevételből (ha elegen és elég ideig nézik). Ha nem éred el az adott hónap minimum teljesítményét, nem fizetik ki.


A súgóban mindent leírnak részletesen, és itt is már rengetegszer megkérdezték csak vissza kell keresni.

2012. dec. 9. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Tényleg lehet, amúgy Deley Péter akinek 28.636 feliratkozója és 16.107.205 videómegtekintése van, ő állítja hogy kap 60-70ezret havonta, tehát nem beszélhetünk csillagászati összegekről.
2012. dec. 9. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Utánaolvasgattam mivel felkeltette az én érdeklődésemet is. Hát nem tűnik túl könnyűnek hozzászólások és cikkek alapján, mindenesetre megpróbálom.
2012. dec. 9. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Aki úgy áll hozzá hogy azért kezdi el hogy pénzt keressen, annak felesleges, mert ilyen hozzáállással nem lehet versenyképes videókat csinálni.
2012. dec. 9. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!