Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mit szóltok a youtube új...

Mit szóltok a youtube új kinézetéhez?

Figyelt kérdés
2012. dec. 7. 23:42
 1/8 anonim ***** válasza:
leszarom
2012. dec. 7. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Fos.

Írtam is nekik egy dicsérő levelet, hogy legalább a lehetőséget adják meg, hogy választhassunk a régi és az új felület között.

2012. dec. 7. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Drone007 ***** válasza:

Valójában a stílusváltás várható volt miután a Google megszerezte. Szerintem csak szokni kell.

Aki rendszeresen használja a Google+ felületét, annak nem kényelmetlen.

2012. dec. 8. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Szar, helyettem gondolkodik mindig, kezelhetetlen, minden fost beajánl, rossz a felülete, és még sorolhatnám
2012. dec. 8. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mindig amikor "fejlesztenek" rajta azt hiszem, hogy ennél sz*rabb már nem lehet, ennél jobban nem tudják elb*szni, de mindig tévedek...
2012. dec. 8. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Borzasztóan idegesítő hogy nem tudod hány oldal van még a hozzászólásokból,csak nyomogatod a több megjelenítése gombot... Tök béna lett szerintem. :/
2012. dec. 8. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Petroszka válasza:
Én a régit azért szerettem jobban, mert azon legalább ki lehet igazodni.
2012. dec. 9. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

- A jobb oldalon lévő hatalmas üres teret egyszerűen nem bírom megérteni. Ki és miért gondolta, hogy ez egy jó ötlet?!

- A videó alatti kommentek áttekinthetetlenek lettek az avatarok miatt.

- Nagyon fent van az összes videó, kitörik a szemem amiért állandóan ennyire fentre kell néznem. Nagyon idegesít, hogy nem lehet feljebb görgetni.

- Utálom hogy mindig rá kell kattintanom a feliratkozásaimra, utána csak a feltöltésekre, hogy visszakapjam a régi főoldalt.

- Nagyon rossz, hogy oldalt már csak ajánlott csatornák vannak, amik nem is frissülnek, és nem ajánlott videók, amik minden frissítésnél újak voltak.


Ezeken kívül még rengeteg apróság van, amit utálok benne. Nem tudom, hogy képes leszek-e hozzászokni ehhez. Teljes szívvel gyűlölöm a youtube új kinézetét.

2012. dec. 10. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!