Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Vaterások! Mit szóltok ahhoz,...

Vaterások! Mit szóltok ahhoz, hogy regisztráció nélkül is vásárolhatnak tőletek?

Figyelt kérdés

Én inkorrektnek tartom. Sokan-többek között én is- a biztonság miatt regisztráltam, és fizetem a jutalékokat, termékfeltöltésdíjat, az értékelések pedig még biztonságosabbá tették az oldalt, előre tudhatjuk ki milyen(már ha nem új). És most? mindenféle előzetes nélkül licitálhatnak, olyanok akik talán nincsenek is tisztában a szabályzattal, talán még azt se tudja, hogyha nem vásárolja meg a termékemet, buktam a jutalékot, és nekem ebből károm származik...

Szerintem ettől ez a piactér komolytalanná válik... apród.hu szintje..


2012. nov. 3. 16:06
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem hasznos mert van aki nem akar eladni, licitálni csak néha 1-1 dolgot venne és neki nem kell fölöslegesen a regisztrációval bajlódnia. Én is így veszek mindent.
2012. nov. 3. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Én viszont sok embertől hallom, hogy nem fizetnek, nem veszik komolyan a szabályokat, fiatal lányok/fiúk licitálgatnak, és jobb esetekben nem válaszolnak, rosszabb esetben igen, és pökhendien
2012. nov. 3. 17:44
 3/8 anonim ***** válasza:
52%
Én nem rég jártam így. Valaki aki nem volt regisztrálva megvette 30.000Ft-ért a fent lévő telefonomat aztán b*szott még e-mailt is írni. Én meg fizettem a felöltési díjat,jutalékot, kiemelést.
2012. nov. 3. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Erről beszélek....

Most licitalt egy "idegen", kivancsi vagyok mi lesz ezekutan...(?)

2012. nov. 3. 23:56
 5/8 anonim válasza:

Nem valami jó az ilyenek vásároljanak hirdetéseken .

Buták meg gyerekek is ütögetik le az árukat nem fizetnek az utánvételes csomagot nem veszik át stb.

A vatera a pénzre hajt ezért találta ki ezt is butább vásárlók is tudjanak vásárolni akiknek a regisztráció is nehezen megy.Meg a NAV próba vásárlás is sokkal egyszerübb

2012. nov. 11. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Az is érdekes azt be lehet állítani hogy hány % os vevő licitálhat de azt nem hogy pld nem kérek ideglenes vásárlót minden terméknél be kéne tenni ezt az opciót pld a szállításnál utánvétellel nem szeretnék ideglenesnek küldeni.
2012. nov. 11. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Hogy lehet beállítani, hogy x %-os felhasználók ne tudjanak vásárolni nálam?

ezt hol találom?

2012. nov. 11. 14:16
 8/8 anonim ***** válasza:

Tőlem vettek már, nekem nem volt bajom. egyszer adtam negatívat egy ilyen 0-ásnak de utána pár nappal felhívott, hogy kórházba került és kéne neki ha megvan még.

A vatera ha bejelölöd, hogy nem történt adásvétel jutalékot nem számláz. a kiemeléseket elbuktad.

a sok üzletszerű hírdető miatt komolytalan az oldal. egy eladó 1 termék 20x hirdetve...

2014. aug. 11. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!