Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Wirelles-g wmp54g driver?

Djballa kérdése:

Wirelles-g wmp54g driver?

Figyelt kérdés
van a gépemben egy fent említett wifi vevő. driver kellene hozzá de nem találok. programom már van hozzá a TP-LINK WIRELLESS CLIENT UTILITY. ezzel a programmal müködött ujratelepítés előtt. találtam már pár drivert de egyikkel sem működik.lehet h rosszul csinálom. segítsetek llégyszives.

2012. dec. 7. 10:54
 1/5 anonim ***** válasza:

Download fül, de csak 4.1 verzióhoz ad be drivert próbáld ki azt.

[link]

2012. dec. 7. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
sajnos ezt már próbáltam és semmi.
2012. dec. 7. 11:10
 3/5 anonim ***** válasza:
Korábban milyen rendszer alatt működöt és alapból felismerte vagy akkor is kellett hozzá driver?
2012. dec. 7. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
xp-t használok. korábban is kellett hozzá driver. most már addig eljutottam hogy az eszközkezelőben megjeleníti de csak egy sárga kérdőjel van előtte. ujraindításnál eltűnik a listából és a hardver hozzáadását kell kérnem hogy a listában legyen. hiába frissítem a drivert nem engedi.próbálkoztam már mindennel.
2012. dec. 7. 13:48
 5/5 anonim ***** válasza:
Értem, de korábban milyen driverrel ment?
2012. dec. 7. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!