Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Windows 8 internet probléma?

Windows 8 internet probléma?

Figyelt kérdés
Ma frissítettem meglévő Windows 7 Professional-omról, Windows 8 Pro-ra. A frissítés zökkenőmentesen végigment, minden drivert telepített is, az aktiválás is sikerült. Írja, hogy 'hálózat - internetelérés' és fel is akartam kapcsolódni a webre, de csak tölt és tölt ... gondoltam, hogy mégsem jó a hálókártya driver, pendrive-on feltelepítettem a legújabbat, ami elvileg már Win8 kompatibilis, de semmi nem változott. Előkaptam egy USB-s wifi vevőt, hogy hátha azzal. Hát nem. Szépen feltelepült, írja, hogy vezetéknélküli hálózat csatlakoztatva, de ugyancsak tölt, akármilyen böngészővel próbálom. Mit tudok ilyenkor tenni? Nem akarok visszaváltani 7-esre, mert egyébként nagyon tetszik a rendszer ... Köszönöm a válaszokat!

2012. nov. 2. 19:13
 1/5 anonim ***** válasza:
új, még tele van buggal. lehet ujra kellene raknod megint. hátha kimaradt valami belőle.. másik böngészővel sem megy?
2012. nov. 2. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem, sajna semelyikkel sem hajlandó ...
2012. nov. 2. 19:17
 3/5 tam623 ***** válasza:
Hívd fel az MS ügyfélszolgálatot: (1) 2764636
2012. nov. 3. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Végülis találtam egy olyan opciót, hogy "A Windows felújítása a fájlok és beállítások megőrzésével". Lényegében újratelepítette, de a programokról így le kellett mondanom az internetért cserébe. Az nem derült ki, mi volt a gond, de így legalább jó minden :)
2012. nov. 4. 00:35
 5/5 anonim válasza:
A Windows 8 alapjában tartalmaz egy WLAN, LAN drivert ami minden nethez jó :) valószínű hogy amit külsőleg szedett le az nem volt jó a géphez :)
2012. nov. 4. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!