Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Lehet olyat csinálni, hogy...

Lehet olyat csinálni, hogy "e-mail átirányítás"? Ha igen, hogyan?

Figyelt kérdés

Egy gmail.HU-s címről szeretnék egy gmail.COM-osra.Lehetséges ez?Ha igen,hogyan?

Kérlek vagy részletesen írjátok le,hogy hogyan kell,vagy ha linkeltek,akkor előbb ELLENŐRIZZÉTEK,hogy valóban az van-e benne,ami nekem kell.PL:sokszor előfordul,hogy nem olvassák el rendesen a kérdést és rossz linket küldenek.

(Egyébként én semmit nem találtam).


Előre is köszi!



2012. nov. 26. 19:14
 1/4 coopper ***** válasza:

Szia.


Gmail.hu Segitség 11 pont :


11.Hogyan irányíthatom át a leveleimet?


A levelek más postafiókba történő átirányítására egyelőre nincs lehetőség.


[link]


Üdv.

2012. nov. 26. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ugyanezt a problémát szeretném megoldani magam is.


A gmail.com-ban, a "Beállítások" - "Levelek ellenőrzése más fiókokból" sorban be lehet állítani egy vagy több másik fiókból történő levél-importálást.

Nekem sajnos a gmail.hu esetében valamiért nem sikerül megoldani az importálást.

2013. jan. 18. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszi mindkét választ!


Utolsó-próbáltad azt,amit az első válaszoló írt?Nekem bevált,csak óvatosan kell csinálni,nehogy úgy állítsd,hogy minden levelet töröljön.

Írd le,mi nem ment,szerintem tudok segíteni.

2013. jan. 19. 11:53
 4/4 Fannuka válasza:
Szia! neked sikerult ezt megoldanod? ha igen, tudnal segiteni?
2020. febr. 21. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!