Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hamarosan wifi router fogok...

Petko333 kérdése:

Hamarosan wifi router fogok venni, az adsl-el kompatibilis? Meg még pár kérdées a router öszekötéséröl.

Figyelt kérdés

internet szolgáltató : T Home

ADSL : D-Link DSL-360R

hogyha jól tudom ez már nem tárcsázós internet

[link]

(saját kép)

Az lenne a fő kérdés hogy szinte akármilyen routerrel müködik az adsl??

Meg még azt szeretném megkérdezni hogy jól tudom-e hogy hogy kell beüzemelni a router


jön az adsl be az adsl kábel amin jön a net,az enternet kábel közvetiti a netet a gépnek.


amikor majd meglesz a router akkor kapok egy kábel amit a sz.gép lan csatlakózojába bedugok,a router wlan csatlakozojába.

utánna megnyitok egy böngészöt beirom az ip cimet a cimsorba amit megtalálok a router alján. szinte minden routernek van quick setup nevezetü gyors telepitése. utána már müködik a router ?? vagy még kell valamit csinálni ???



2012. nov. 25. 16:06
1 2
 11/11 anonim válasza:

Előző vagyok.

Sikerült végre! Kiderült, hogy rosszul írtam be a felhasználónevet... (~.~") Ettől függetlenül lehet, hogy másnak nem kompatibilis egy bizonyos fajta modem ill. router.

Lényeg, hogy sikerült, és egyelőre wifi-ről működök. :)

2014. jan. 30. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!