Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ti milyen okbol/okokbol...

Ti milyen okbol/okokbol toroltetek ill. szoktatok torolni embereket facebook-rol?

Figyelt kérdés

Szerintem sok ember van ugy vele, hogy mikor beregisztralt feszbukra az osszes lehetseges ismeroset bejelolte, meg azt is akinek csak a nevet hallotta. Legalabbis en igy voltam vele.

Kb. egy eve kezdtem oket fogyasztani (xD) ilyen okokbol: -regi oszt. tarsak akik allandoan szekaltak, volt hogy fizikailag is bantottak

-szinten regi sulibol emberek akik nem oszt.tarsaim voltak de ugyanugy piszkaltak

-emberek akikkel nem is beszeltem meg eletemben, csak latasbol ismerem oket esetleg hallottam roluk

-testvereim bunko baratai (tobbszor is voltak nalunk de meg csak vissza sem koszontek)

-osztalytarsaim testverei

-olyanok akikkel alig beszeltem

-nem aktivak feszbukon, meg csak prof. kepuk sincs (kiveve ha barataim)

-nem ismerem oket igazabol (Egy Rotokapa meg az ilyesmik)

-nagykepuek, naponta toltenek fel kepet magukrol, az o statuszaikkal van teli a kezdolapom

-olyan emberek akiknek mindig csak en reagaltam a dolgaira, ok meg csak le sem szartak


A sorrend az mindegy :D


Most ti jottok. Kivancsi vagyok!



2012. nov. 23. 17:24
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Én nem szoktam törölni senkit. Ha vki idegesít, tiltom a hozzáférését a képeimhez, megosztásaimhoz és chaten se láthat.
2013. márc. 27. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:

Bár ez már régebbi kérdés de azért leírom:

nagyjából én is hasonló okok miatt, nekem is úgy volt, hogy mikor új volt még a facebook, mindenkit jelöltem, de vissza is igazoltam mindenkit. Így lett kb 500 ismerősöm.


Aztán voltak, akik nyereményjáték meghívókkal üldöztek meg facebookos játék meghívókkal, meg lájkold ezt az oldalt meg stb. Őket azért szórtam ki, mert idegesítettek.


Meg voltak, akik minden idiótaságra rámentek, és persze bekaptak pár jó kis vírust. Na ezeket töröltem óvatossági okokból.


Akkor volt, aki üzenetekkel bombázott (fiúk) de abból az ostobább fajtából (naponta :"szia mizu")


Az olyan kapcsolatokat is bontottam, ahol olyan szinten volt az ismeretség, hogy egyszer látta unokatestvérem szomszédjának az állatorvosát.


Még egy kategóriát érdemel a naponta 20 képet posztoló éhező kisgyerekekről és megkínzott állatokról.


Az önimádók, akik 2naponta cserélik a profilképüket, és mindig kiírják, mit csinálnak, mit esznek, hol vannak.


Idézetek, Küldd tovább és megtalál a szerencse, Küldd tovább és jön a pénzenergia.


Emberek, akik kedvelik a képeimet, meg nyalnak de emellett kibeszélnek.


Hát nagyjából ennyi. Olykor-olykor még törlök néhány emberkét. Most már kevés ismerősöm van, de legalább ők közel állnak hozzám és tényleg érdekel, hogy velük mi van.


Páran biztos nagyképűnek néznek, pedig semmi okuk rá, hiszen ha 3 éven keresztül ismerősök voltunk, de egy szót nem váltottunk, akkor valószínűleg ezután sem fogunk :D

2014. jan. 21. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
Ja és új profilt meg nem szerettem volna létrehozni, mert már sok csoportba beléptem fészbukon meg sok zenei meg ilyesmi oldalt kedveltem és ezeket nem akartam elölről kezdeni.
2014. jan. 21. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Semmi baj, még most is érdekes. :) Felőlem ezer év múlva is jöhetnek még válaszok. :D


Ilyen szia mizus csávók engem is többször is megtaláltak, mentek ők is a kukába. Szókincsük nulla volt, helyesírásuk rettenetes, egy beszélgetést öt percig sem voltak képesek fenntartani..


Volt egy barátom aki folyton ilyen megkínzott ebeket meg árva kiskutyákat posztol. Megkérdeztem hogy miért teszi ezt, szerinte jó-e valamire.. Azt válaszolta hogy hátha valaki örökbefogadja...

Mindemellett csak a kb. 25 ismerőse láthatta ezeket a megosztásokat, abból max. nyolcan néztek rá a cuccaira engem is beleértve, és egyikőnknek sem kellett/kellett volna, de még csak lehetőség sem lett volna kutyára. Gondoltam hát oké.. és leiratkoztam. :D

2014. jan. 28. 19:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!