Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ti milyen okbol/okokbol...

Ti milyen okbol/okokbol toroltetek ill. szoktatok torolni embereket facebook-rol?

Figyelt kérdés

Szerintem sok ember van ugy vele, hogy mikor beregisztralt feszbukra az osszes lehetseges ismeroset bejelolte, meg azt is akinek csak a nevet hallotta. Legalabbis en igy voltam vele.

Kb. egy eve kezdtem oket fogyasztani (xD) ilyen okokbol: -regi oszt. tarsak akik allandoan szekaltak, volt hogy fizikailag is bantottak

-szinten regi sulibol emberek akik nem oszt.tarsaim voltak de ugyanugy piszkaltak

-emberek akikkel nem is beszeltem meg eletemben, csak latasbol ismerem oket esetleg hallottam roluk

-testvereim bunko baratai (tobbszor is voltak nalunk de meg csak vissza sem koszontek)

-osztalytarsaim testverei

-olyanok akikkel alig beszeltem

-nem aktivak feszbukon, meg csak prof. kepuk sincs (kiveve ha barataim)

-nem ismerem oket igazabol (Egy Rotokapa meg az ilyesmik)

-nagykepuek, naponta toltenek fel kepet magukrol, az o statuszaikkal van teli a kezdolapom

-olyan emberek akiknek mindig csak en reagaltam a dolgaira, ok meg csak le sem szartak


A sorrend az mindegy :D


Most ti jottok. Kivancsi vagyok!



2012. nov. 23. 17:24
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Na meg meg ide tartoznak olyanok akik egyaltalan nem erdekelnek.
2012. nov. 23. 17:28
 2/14 anonim ***** válasza:

emberek akikkel nem is beszeltem meg eletemben, csak latasbol ismerem oket esetleg hallottam roluk

-olyanok akikkel alig beszeltem

-nem aktivak feszbukon, meg csak prof. kepuk sincs (kiveve ha barataim)

-nem ismerem oket igazabol (Egy Rotokapa meg az ilyesmik)

ja meg ha ha nem ír vissza állandóan hiába írok rá sz@rik az egészre, törlöm a pi.ba

2012. nov. 23. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
mindenfélét oda írnak dolgaink alá, nem ismerem és be jelölt,fenyegetőzik hogy föl töri a facebookodat,
2012. dec. 4. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Ha ronda az illető.
2013. márc. 20. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 miért.én? ***** válasza:

Az igazat megvallva nem szokásom törölgetni az ismerőseimet.

Ennek nagyon egyszerű oka van.


Ha mindenkit felvennék az ismerőseim közé aki bejelölt(lehet hogy Te is megtetted már, de tuti hogy nem vagy közöttük!), már régen ellepte volna a kezdőoldalamat a szemét, és nem győzném kiválogatni a sok sz@r közül a nekem fontosabb infókat. Ezért nem is lesz több-ezer ismerősöm fb-n! ;-)

Have a nice day!

2013. márc. 20. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Szerencsére be lehet állítani az ismerőseidnél külön-külön kitől milyen tartalom és milyen gyakorisággal jelenjen meg. Pl. egy jó külsejű szőke csajnál, hogy csak a képeit mutassa a falon, de a belinkelt bieber dalokat, kiírt nyafogásokat meg idázeteket nem. A Facebook rendszer tökéletes, ha jól tudod használni!
2013. márc. 20. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Nekem sem volt/sincs 1000 ismerosom, es nem is igazolok vissza mindenkit. Sot... (amint fentebb lathattad a leirtakbol)

Hogyha azert akarnal fikazni mert "ismerosgyujto" vagyok..

2013. márc. 20. 01:24
 8/14 A kérdező kommentje:
Igen, de valaki annyira nem erdekel (vagy egyaltalan nem akarom hogy barmi megosztott dolgomhoz is koze legyen) hogy jobb csak siman torolni. :D
2013. márc. 20. 01:25
 9/14 miért.én? ***** válasza:
Ne vedd a szívedre a mit írtam, én csak egy alternatívát vázoltam fel neked, egyes szám első személy szemszögből. :)
2013. márc. 20. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Oke, bocsesz, csak mar annyira megszoktam itt a kotekedoket, hogy szinte egybol annak veszem az ilyesmit. :/ :)
2013. márc. 20. 01:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!