Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ebay-ről (Kínából) érkező...

Ebay-ről (Kínából) érkező csomagot hogyan vegyem át?

Figyelt kérdés

Rendeltem 2 terméket, de mindegyik ingyen postás(Economy Int'l Postage), ezért nem tartozik hozzá azonosító/követési szám.

Ha hozza a postás a terméket és nem vagyok itthon, nem tudom átvenni(a postaládába nem fér be), akkor ugyanaz történik, mint egy itthoni ajánlott szelvénynél/csomagnál? Itt hagy egy levelet a postás, hogy a postán átvehetem a csomagot?

Ilyen sima csomagot még sose kaptam, csak ajánlottat és standard postai csomagot, azok esetében természetes, hogy így van, de itt a sima postai csomagnál nincs semmiféle azonosítója a pakknak.



2012. nov. 20. 08:40
 1/8 anonim ***** válasza:
cetli ellenében átveheted a postán, 10 napig őrzik meg
2012. nov. 20. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Közben írtam az eladónak, hogy ha netán van tracking, akkor legyen kedves küldje el.

Jófej volt el is küldte:

RA516256532CN

..de ezt hol tudom megnézni?

Ez milyen posta?

HK végződésű asszem a Hong Kong.. de a CN?

2012. nov. 20. 08:54
 3/8 anonim ***** válasza:

a CN az China.


de ingyen posta esetén nincs tracking number.


nem tudom, mit adott meg neked. a standard international postage az nem nyomon követhető, meg aztán minek verné magát plusz költségekbe, csak a saját bizniszét rontaná

2012. nov. 20. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Na igen, elvileg ingyen postánál nincs, de aztán lehet, hogy mégis úgy küldte, mert már belevette az árba azt is.. :) Legalábbis remélem, hogy így van.

Talán nem valami kamu track számot adott meg. :D


Ezeket amúgy mikor frissítik?

Mert most beírom ezt a követési azonosítót, akkor még nem hoz ki semmit.

2012. nov. 20. 13:54
 5/8 anonim ***** válasza:
Szokott szám lenni ingyen postánál is néha... nekem is volt már hogy ingyen posta volt és mégis ajánlottan jött a kis 2000 ft-os csomagom. De ha simán jön akkor is hagy a postás egy cetlit hogy átveheted a postán.
2012. nov. 20. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Remélem hamarosan lesz is róla infó a track-es oldalon. :)

Köszi.

2012. nov. 20. 17:26
 7/8 anonim válasza:

Szia!Amegadott szám egy Kínában feladott ajánlott levél ragszáma,tehát a postásnak alá kell íratnia a címzettel (vagy hozzátartozójával),postaládába nem dobhatja be-ha nem vagy otthon egy értesítőt fog hagyni hogy melyik postán tudod átvenni!

Üdv:egy postás.

2012. nov. 20. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
LÁtom sikerrel megérkezett hozzád a csomag Zalaegerszegbe :)
2012. dec. 30. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!