Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Facebook szakértők! Megjelölte...

Facebook szakértők! Megjelöltem a barátomat egy képen péntek este facebook-on. Vasárnapra nem volt a megjelölt képei között sem a kép. Azt mondja hogy nem Ő törölte (Rejtette el) Ez lehetséges? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Tehát egy idő után eltűnt az idővonaláról a kép, sőt rá 2 napra meg a megjelölt képei között sem volt ott a kép. Rámentem az én idővonalamra, ott pedig ugye ott volt a kép, plusz odaírva mellé, hogy a képen: és a neve, megjelölve. Viszont az ő képei között abszolút nincs fent a kép. Ő azt állítja,hogy nem ő törölte le, vagyis nem ő kattintott rá az "Elrejtés" lehetsőgre, más pedig nem tuja a jelszavát. Ez lehetséges hogy csak úgy "magától" eltűnik vagy hazudott...?

2012. nov. 19. 18:05
 1/2 anonim ***** válasza:
valószínű hazudott,de mielőtt totál kiborulnál,esetleg gondolkodj el magadban azon h vajon miért törölte vagy távolította el a megjelölést...ha egy közös kép,lehet hogy nem tetszett neki ,vagy úgy gondolta h róla nem előnyös...megkérdezhetted volna az ő véleményét is,had döntse már el ő hogy mit akar megosztani az adatlapján és mit nem.
2012. nov. 19. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
muffint sütöttünk, és azt fotóztam le, és megjelöltem rajta, hogy Vele, és ugye odarakta a nevét. nem látszik rajta se ő, se én...rákérdeztem tök normálisan,hogy miért törölte le, hebegett-habogott, egyből leesett, vagyis arra gondoltam,hogy hazudik... de ő csak állította(persze nem hihetően) hogy ő aztán nem volt.. :/
2012. nov. 19. 18:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!