Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ha egy szállodában rá tudok...

Ha egy szállodában rá tudok csatlakozni a recepciónak az internetére, akkor abból mit észlel az illető, hogy én is használom a netet?

Figyelt kérdés

2012. nov. 19. 11:47
 1/8 anonim ***** válasza:
Milyen illető? Nem is tudok olyan hotelt ahol ne lenne netelérés, azért van hogy használd.
2012. nov. 19. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Gugu Gabor ***** válasza:

A legtöbb szállodában szándékosan a vendégek miatt van elérhető wifi az is lehet hogy teljesen nyílt vagy nagyon egyszerű jelszóval van védve.

Mivel az egész szándékosan "nyilt" valószínűleg a kutyát nem érdekli hogy te most használod vagy sem.

2012. nov. 19. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
De azt látják,hogy használom vagy sem?
2012. nov. 19. 13:46
 4/8 Gugu Gabor ***** válasza:
Igen ha akarják láthatják!
2012. nov. 19. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Kérlek leírnád,hogyan?

Köszönöm!

2012. nov. 19. 14:41
 6/8 Gugu Gabor ***** válasza:

Minden különösebb extra nélkül: a router/szerver ami osztja az ip-t neked jelzi hogy x db készülék van csatlakoztatva a hálózatra ezek közül az egyik te leszel.


Áruld már el kérlek hogy túl kép mire vagy kíváncsi.


Ha csak néha bemész leülsz 5 percre honlapot nézegetni vagy emailt olvasni a kutyát nem fogja érdekelni hogy mit csinálsz.

Ha viszont mondjuk a szomszédban laksz és torrentezel az már kicsit feltűnőbb mert meglátszik a sávszélességen is na ilyenkor valószínű hogy kidobnak a hálózatról.

2012. nov. 19. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Igazából ezt azért akartam tudni,mert nem M.O-n vagyok, és itt ebben a "szállodában" azt mondták,hogy nincs net,de én találtam kettőt is amire tudok csatlakozni.
2012. nov. 20. 11:33
 8/8 I am God válasza:
Hát ha rá tudsz csatlakozni használjad egészséggel. Ha nincs jelszavuk az az´ö problémájuk. Semmi nem fog történni, ugyanis ez nem bün.
2012. dec. 26. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!