Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Itt miért csak 5 Mbit a...

Itt miért csak 5 Mbit a feltöltés? Az optika tud többet is, nem?

Figyelt kérdés

[link]

ADSL-nél meg kábelnetnél tudom hogy nem nagyon tudnak 5 Mbitnél gyorsabb feltöltést adni de Pl optikánál mi akadálya van egy 10-15 Mbites feltöltésnek?

Ezt a csomagot akarom megrendelni mivel elérhető nálam az optika de 5 Mbit feltöltés kevés nekem, az 50 Mbites csomag meg drága.



2012. nov. 18. 17:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Optikánál sincs akadálya (máshol is van rá lehetőség), de ha 5Mbitet fizetsz nem adnak többet, ha tudná a rendszer, ha nem.

Nem mindig a lehetőség, hanem az előfizetés "korlátozza" a sebességet.

2012. nov. 18. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

De régen amikor még nem NetMánia csomagok voltak hanem ilyen Extra, családi, maximum...stb akkor a 25 Mbites csomaghoz 12 Mbit feltöltést adtak de akkor még nem volt optika, amikor elhúzták ide is már ezek a sz@r csomagok voltak. A letöltési sebesség nőt, a feltöltési sebesség drasztikusan csökkent. Mellesleg a 50 Mbites csomagnál már 25 Mbit feltöltés jár:

[link]

2012. nov. 18. 17:57
 3/12 anonim ***** válasza:

Ez egy ilyen üzlet.

Amennyit fizetsz, annyit adnak. Ezt ők döntik el.

2012. nov. 18. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Minden változik. A letöltésre most már több hangsúlyt fektetnek, mint a feltöltésre. Lehetséges, hogy ezzel is próbálják kiszorítani a torrentezést. Mert gondolom neked az miatt kell a nagy feltöltési sebesség. Vagy előfizetsz a drágább csomagra vagy elfogadod a ,,kicsi" feltöltési sebességet. Ez van.


Am. meg a helyedben nem nyekeregnék, mert én volt mikor 7000 ft-ot is fizettem egy hónapba a netért és mindig 128 kbit/sec-mot kapok. De ez csak mellékes. Erre varrjál gombot!

2012. nov. 18. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Én most 3700Ft-ot fizetek egy szutyok Digi netért aminek elvileg 20 Mbit a feltöltése de kb 5 Mbittel jön és panaszkodni nem tudok mert a garantáltat teljesítik (3 Mbit) A letöltés meg elvileg 40 Mbit lenne de a valós sebessége 15 Mbit körül mozog. De szerintem váltok T-Home-ra. Csak jobb mint a Digi.
2012. nov. 18. 18:36
 6/12 anonim ***** válasza:

Váltsál, de tudod mi lesz?

Többért, kevesebbet....

2012. nov. 18. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
15 Mbitnél gyorsabb a 30 Mbit.
2012. nov. 18. 22:27
 8/12 anonim ***** válasza:

Ne csapongj..

Valóban a 30 több a 15-nél, de ki mondta, hogy annyi is lesz?

A minimumról kell beszélni, azt kell nézni, mert ha gondod van, csak akkor reklamálhatsz, ha azt nem teljesítik.

Az már más kérdés, hogy a minimum alattit se tudod nekik érdemben bizonyítani, amit el is fogadnak. Mert mutogathatsz nekik torrent töltésű képernyőmentést, elhajtanak.

Csak így lehet gondolkozni...

2012. nov. 19. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
A T-Home-nél 20 Mbit a garantált a Diginél meg a BaseNet csomagba 6 Mbit a garantált.
2012. nov. 19. 16:14
 10/12 anonim ***** válasza:

Meggyőztél, válts.. (Én messze nem vagyok ilyen optimista).

Ha panaszod lesz, csinálnak egy tesztet a saját szerverükig, ott és akkor jó is lesz.

Mindenféle torrent, vagy más irányú fel és letöltés sebességű panaszokkal elhajtanak....

2012. nov. 19. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!