Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Vettem egy tp-link tlr402m...

Tomsek68 kérdése:

Vettem egy tp-link tlr402m tipusú routert, tudok rajta wlant (wifi-t) sugározni?

Figyelt kérdés
2012. nov. 17. 20:35
 1/5 anonim ***** válasza:

Hali!


Ezzel a routerrel nem tudsz wifizni csak ha raksz mellé egy ap-t (Access Points). Az ö korosztálya volt a TL-WA501G. (Azt sem gyártják mát)


Ez az egyik legegyszerűbb tp-link router! Valójában 420 alatt nem is szabad megvenni, azt sem nagyon tudom hol szerezted.

2012. nov. 17. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
ma vettem (auchan)
2012. nov. 17. 21:26
 3/5 A kérdező kommentje:

MI EZ???

Access Points

2012. nov. 17. 21:37
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem tudsz vele wifit sugározni,csak 4 db vezetékes számítógépet hálózatba kötni/internettel ellátni.

Már abból is kiderül hogy nincs antennája.

www.tp-link.com/en/products/details/?model=TL-R402M


Egyébként mennyi volt,mert 5-6-7ezerért kapható már wifi router is,úgyhogy szerintem cseréld vissza+kp.

2012. nov. 17. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Eszembe nem jutott volna hogy boltba vetted! Maximálisan egyetértek az előttem szólóval! Vissza a boltba és vissza az egész! Javaslom a TL -W740N vagy hasonló és igen legyen antennája! Mos, főz, vasal és nagyon önálló!

Itt van egy a Vaterán:


[link]



Ráadásul a 402 -est kézzel kell konfigurálni addig talán el sem indul


Az Access Points, hozzáférési pont, önálló hálózati eszköz ami a hálózat wifi elérését, kiterjesztését szolgálja. Az 501 -es talán elindul külön beállítások nélkül de akkor sem nagyon használható. Csak példának írtam

2012. nov. 18. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!