Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » UTP wifi antennát keresek,...

UTP wifi antennát keresek, hol találok ilyet?

Figyelt kérdés
Egy olyan gondom lenne, hogy egy routeren meg kellene osztani a netet, de az a gond, hogy wifiről jön az internet és ezt a neter ismét wifin keresztül kellene megosztani, tehát kellene egy upt kábeles wifi antenna, vagy valami átalakító ami UTP kábelra átalakítja és úgy mehet a wan helyére a routerba.

2012. nov. 12. 15:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Access Point kell neked. Az UTP wifi antennán jót nevettem.
2012. nov. 12. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Komplikato ***** válasza:
Létezik olyan egység ami UTP-ből Wifit csinál, de az árán veszel valami értelmes Routert, nem véletlenül nem tartják a boltok.
2012. nov. 12. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
wa5210g,ns2...
2012. nov. 13. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Félreértetted. Nem utp-ből wifi, azt bármilyen router tudja.

Hanem wifi-ből kéne utp. Nekem is az kéne, de senki sem tudott még megfelelő választ adni.


...én mobiltelóról tudom csak megosztani a netet wifin. És egy másik eszköznek kéne a wifi-t vennie antennával aminek a másik végén utp-n jön ki a jel. Na azt már be lehetne dugni egy router kék portjába, vagy a gépbe. Azért lenne jobb, mint usb kábellel mert usb-n állandóan töltve van a teló és hamar tönkre megy az akksi, ráadásul a gép sem ébreszthető. Utp-vel a gép is felébred és elég naponta kétszer tölteni a telót...

2017. aug. 9. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!