Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Egy filmet keresek, de a...

Egy filmet keresek, de a címét nem tudom, ismerős valakinek? A többi röviden lentebb! Nagyon megköszönném!

Figyelt kérdés

Pár hónapja láttam egy filmet a tévében, sajnos nem az elejétől. A végét szintén nem láttam, mert telefonon hívtak,....de sokat gondolok a filmre, szeretném megnézni!!!!

A film a párhuzamos világokról szól, valami sci-fi, egy nő a "semmiből" vagy az égből egy forgalmas autópályára pottyan, és ott egy férfi elgázolja. A nő karján valami furcsa szerkezet van, és a földet holografikusan ki tudja vetíteni, ezzel keresi az újabb átjárót az újabb párhuzamos világba. Közben utánajönnek a saját világából és üldözi valami vadász....nem sokat láttam a filmből, de ha valaki emlékszik rá és tudja a nevét,nagyon megköszönném!



2012. nov. 4. 21:31
 1/3 A kérdező kommentje:
És még egy dolog, nem a Sliders, nem azok a színészek játszottak benne, ez egy másik sci-fi
2012. nov. 4. 21:34
 2/3 gthomek ***** válasza:

Talán ez:


[link]


A szó szoros értelmében az égből pottyan az autópályára egy gyönyörű fiatal nő. Dr. Tom Masonnek jut a hálás szerep, hogy összefércelje a lány sebeit és megfejtse azt, hogy mit dadog. A kommunikációs akadályok leküzdése után annyi már világos előtte, hogy Cat nem közönséges szökevény. Az orvos furcsa kényszert érez, hogy a lány nyomába szegődjön, amikor az meglép a kórházból, a hatóságok elől. Hamar rájönnek arra, hogy Catet két olyan ismeretlen lény üldözi, akik egy párhuzamos világból érkeztek. Még szerencse, hogy Cat rendelkezik olyan technikai berendezésekkel, amelyek segítségével kitárul előttük egy ajtó és ők átsétálhatnak egy párhuzamos világba. De azt még csak nem is sejtik, hogy ott mi vár rájuk.

2012. nov. 4. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

ÓÓÓÓÓÓ ez az a film!!!!!


Millió köszönet!!!!! Már milyen régóta keresem, de senki sem hallott róla vagy látta!

2012. nov. 4. 22:25

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!