Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogy kerülhetek fel a népszerű...

Hogy kerülhetek fel a népszerűek közé Ask. Fm-en?

Figyelt kérdés
2012. nov. 8. 19:04
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Csinálsz olyan videókat mint a Petra.
2012. nov. 8. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Legyél aranyos kinézetű kiskamasz gyerek és viselkedj rohadt gyökér elkényeztetett módjára.
2012. nov. 8. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez a Petra nagyon durva. Két dolog hiányzik az életéből. ez egyik, hogy az anyja felpofozza, a másikat meg mind tudjuk, mi az. :\
2012. nov. 15. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Gerloczy válasza:
100%
Csinálj sok videoválaszt. Legyél bunkó. Fotózd magad szép ruhákban és oszd meg ott azokat. Haverkodj a menőkkel.XDD
2013. febr. 10. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Legyél "bunkó" másokkal ne kérdezz vissza,de ha nem akarsz bunkó lenni akkor csinálj valamilyen videót,valami kell amihez sok lájk kerül: [link] Nézd meg őket,alattuk van egy kis vlami és azok azok,amikkel népszerűek lettek mert sok lájk lett rajtuk!de sajnos én sem vagyok népszerű,szeretnék az lenni de sajnos nem vagyok az,na szvl.az a lényeg hogy bunkó légy vagy videókat csinálj vagy valami jó "vicces" választ írj vagy képeket.Akár pontozással is elérheted a népszerűséget,én ismerek olyant aki a pontozás végett,lett népszerű.Igen tudom,könnyű ezt mondani,de igazából én is népszerű szeretnék lenni,Ja és kitudja lehet hogy te is népszerű vagy,csak nagyon az alján,Na szóval hajrá de add fel,egyszer úgy is népszerű leszel hajrá.Remélem segítettem!:) 13/L.
2013. febr. 16. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
www.ask.fm/fruzsyna14 6 válaszom benne van a népszerűek közt. De mind azért van mert vicces és nem érdemes ott lenni mert sokan nem hagynak békén :(
2013. márc. 28. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
ki az a petra? linkeljétek légyszi!
2013. aug. 19. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 simmistric válasza:
Vegyél fel valamit videóra magadról. Mondjuk azt hogy összeh*gyozod magad vagy valami hasonló fa**ságot. Hamar híres leszel....
2014. jan. 24. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!