Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ilyen kor mit kell tennem...

Ilyen kor mit kell tennem fizentni vagy nem?

Figyelt kérdés
Van egy ismerősön aki tud veblapokat gyártani és ha ezt ö elkészíti nekem akkor nekem akkor nem kell fizetnem (ne figxeljétek a helyesírásomat)
2012. nov. 7. 18:06
 1/7 anonim ***** válasza:

Hogy neki kell-e fizetned azt megbeszélitek. Ha stabil tárhely kell sok látogató fogadására, akkor azt is bérelni kell, egyébként megfelelő az ingyenes. Ha saját domain nevet szeretnél (nem teneved.xyz.hu hanem tevened.hu) akkor azért is fizetni kell.


Ha pedig összekattintós honlap készül azt ingyenesbe is meg lehet oldani.


Ilyen helyesírás mellett el tudod olvasni ezt a sok összefüggő szöveget amit leírtam?

2012. nov. 7. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Egerecske ***** válasza:
Ingyen senki nem csinál semmit :)
2012. nov. 7. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
1 ti teljesen félreértetek az oldal elkeszitéset kifizetem nem arról van szó hanem arról h van egy szerverem és erről már szo volt arról nem tudom h hogyan de rárakja a weblap infóit + ez lenne a tárhely és azért kellene fizetnem h a szerverről mukodtetném
2012. nov. 7. 18:23
 4/7 A kérdező kommentje:
vagyis magyarul van egy szerver azon lenne a weblap és azért kellen e fizetnem h arról mukodtetem
2012. nov. 7. 18:24
 5/7 anonim ***** válasza:

tehát a szerverért(tárhelyért) már fizetsz.


Domain, párezer forint évente.

2012. nov. 7. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
nem eez egy otthoni szerver
2012. nov. 7. 18:37
 7/7 anonim ***** válasza:
Ok.
2012. nov. 7. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!