Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mibaja van az Internetem nek? :O

FuZyO kérdése:

Mibaja van az Internetem nek? :O

Figyelt kérdés
Régen az internetem 400-500 Kb/s kôzôt tôltôt le de most 20 Kb/s el nem tudom mért,ezért kérném a segitségeteket!

2012. nov. 2. 11:52
 1/1 anonim ***** válasza:

Igazából a letöltés nem mérvadó, mert az ingadozhat, sebességet kell mérni. Fontos tudni, hogy milyen technológiás neted van, milyen sávszélességgel és ahhoz mérten kell eredményt kapnod.


www.speedtest.net oldalt javaslom, ott futtass egy tesztet és kiderül, milyen sávszélesség jut el a géphez megabit/sec-ben. Ha routerrel több gépre osztod a netet, akkor direktben kell sebességet mérni, közvetlenül kapcsolódva. (lehetséges, hogy külön csatlakozási ikon kell a gépedre felh.névvel és jelszóval)


Ha a géppel minden OK (nem lassú) és közvetlenül a szolgáltató eszközére (modem) vagy kábelére csatlakozol és kisebb sebesség jön ki, mint amennyire előfizetsz, akkor érdemes a szolgáltatónál érdeklődni. Ha jó a sebesség, akkor pedig házon belül kell a problémát keresni.

2012. nov. 3. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!