Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért nincs reggel internetem?

Miért nincs reggel internetem?

Figyelt kérdés

Reggel 6-kor bekapcsolom a netet, és csak nagyon lassan max 1-2 KB-tal tölt a net. Ez kb 9-ig így megy, majd magától bejön rendesen. Ez már két hete folyamatosan így megy. Reggel nincs net (bocsánat, van csak olyan lassú, hogy nem tud behozni egyetlen oldalt sem) később pedig magától megjavul.

A T-home-nál be volt jelentve, kijöttek, megnézték. Azt mondták nincs semmi gond. Meg egyébként is, nincs olyan hiba, ami csak reggel jelentkezik.

De a számítógépen sem lehet olyan hiba, ami csak reggel van, és utána nincs.

Van valakinek valami ötlete, hogy ez mi lehet?


2012. okt. 21. 10:13
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha hétköznap van ez érthető, mert sokan akkor munkába használják a netet meg iskolába meg mindenhol, és ez terhelheti le a hálózatot. Ha hétvégén is ez van akkor valószínű nem úgy küldi szolgáltatóm a jelet ahogy kéne és ha akkor a többi lakos is ezt használja akkor is előfordulhat ez. Vagy sokan akkor torrenteznek ezerrel mert ugye éjszaka jól lehet letölteni, majd reggel meg vagy lejön vagy lekapcsolják. Egyébként a T-home egy kalap fos szolgáltató, ha teheted válts
2012. okt. 21. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Reggel 6-kor az iskola nem terhelheti a netet, 8-tól van tanítás, nem hiszem, hogy sokan töltögetnének hajnalban.

Egyébként hétvégén is hétközben is ez van.

A szolgáltatótól kijöttek délután, amikor amúgy is volt net, azt mondták minden rendben. De mondtam is nekik hogy reggel nincs net. Azt mondták olyan nincs, meg egyébként is akkor szóljak, amikor nincs. Hajnalban nekem senki nem fog idejönni, hogy bemérje a netet.


Ja, más szolgáltató itt nincs

2012. okt. 21. 12:00

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!