Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért lassú a Facebook napok óta?

Miért lassú a Facebook napok óta?

Figyelt kérdés
Nem függök tőle, szóval annyira nem zavar, csak akkor kellemetlen, ha meg akarom nézni, mire reagáltak az ismerőseim, de már napok óta csak nagyon lassan tölt be, vagy egyáltalán nem is. Ha betölt, akkor is csak egy darabig tudom visszanézni az üzenőfalat, mert utána már nem képes betölteni. Pár napja csinálja, az a "poén", hogy azóta, hogy a Sandy elérte az USA-t, esetleg ezzel van összefüggésben? Vagy csak a háttérben dolgoznak? Mert ma reggel óta nagyobb betűkkel szövegezi az üzenőfalat, mint eddig. Egyáltalán, nektek vacakol? Köszi előre is.
2012. nov. 1. 21:42
 1/4 anonim válasza:
nekem ugyanez..
2012. nov. 1. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az félig már jó, legalább nem nálunk van a hiba, úgyhogy akkor előbb-utóbb biztos megjavul. :)
2012. nov. 1. 22:08
 3/4 anonim válasza:
Nekem is ugyanilyen szar lett, pont a hurrikán óta.
2012. nov. 1. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
New York elég sok pontján még mindig áramszünet van a hurrikán óta ami miatt leállhatott valami Facebook szerver ami miatt lassú. Bár ez csak tipp.
2012. nov. 1. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!