Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » YouTube csatornaszerkesztés:...

YouTube csatornaszerkesztés: hogyan lehet a lent felsoroltakat megcsinálni?

Figyelt kérdés

Nem rég szereztem meg a YouTube-on a partnerséget, és így, ugye néhány új lehetőség is van a csatornaszerkesztésben, de kéne nekem egy kis segítség (léci részletesen írjátok le, hogy mit hogy kell):

1. Hogyan lehet a kezelőpanelt lejjebb vinni, hogy több rész látszódjon a háttér felső részéből? Már utánanéztem, de nem találtam meg a beállítást.

2. Hogyan lehet bejelölni a háttérképen ilyen ikonokat, amire ha rákattintasz megnyit egy oldalt (pl. Facebook-osat)?

3. Hogyan lehet beállítani, hogy a videóknál ne csak szimplán ki legyen írva a nevem, hanem egy kis kép legyen ott helyette?



#szerkesztés #YouTube #csatorna #partner #csatornaszerkesztés #csatorna szerkesztés #YouTube csatornaszerkesztés
2012. okt. 31. 17:26
 1/3 anonim válasza:
Youtube partnernek kell lenned. Nem tudom tudod-e mi az, de röviden annyi, hogy a youtube fizet azért, hogy hirdetést rakjon a videód mellé. De csak akkor lehetsz partner ha van elég nézettséged és nem sértesz meg semmilyen jogszabályt.
2012. nov. 2. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Írtam, hogy partner vagyok már, csak nem tudom, hogy ezeket, hogy lehet beállítani.
2012. nov. 2. 20:06
 3/3 anonim válasza:
Jah... tényleg, akkor bocsi :D Amugy ezeket nem tudom, mert én nem vagyok partner, de valahol ott hogy: Saját Csatornám > Csatornabeálítások És valahol itt lehet szerintem ;)
2012. nov. 3. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!