Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan kell az IMDB-re regiszt...

Hogyan kell az IMDB-re regisztrálni?

Figyelt kérdés
Nem sikerül.Aktiválni kell a felhasználó nevet,de hiába írom be a telszámom,nem kapom meg az aktiváló kódot.Mit csinálok rosszul?Szeretnék fórumozni.Akinek már sikerült regisztrálni kérem segítsen!Köszi.
2012. okt. 29. 02:00
 1/6 anonim ***** válasza:
2012. nov. 10. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Ezt a lépést már végig csináltam,regisztráltam.Ez után kell aktiválni a felhasználó nevet,amit a kérdésben MÁR leírtam.A aktiválás úgy zajlik,hogy egy kódot küldenek a telefonszámra,és azt be kell ütni az imdb-n.Én nem kapom meg a kódot.Ez a problémám.Szerintem elég érthetően fogalmaztam...


Valaki tudna a kérdésemre válaszolni?

2012. nov. 11. 16:50
 3/6 A kérdező kommentje:
Valaki segítsen!Kösziii
2013. febr. 4. 19:21
 4/6 dr. KING SCHULTZ válasza:
Simán rámész a facebook logóra és akkor beregelsz egyből a valódi néven, ez a leggyorsabb és a elgegyszerűbb
2013. febr. 4. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Nincs fészem már...:S


De nem értem az sms-t miért nem kapom meg.Pedig beírtam hogy Hungary...valami city-code-t is kér a szám elé.Gondolom a számot adom meg rosszul.Ezért kéne vki,akinek más sikerült.


Twitterem van,azzal nem lehet bejelntkezni?

2013. febr. 4. 19:55
 6/6 anonim válasza:

Kérdezek nehezebbet.

Színészként hogy lehet regisztrálni?

Szerepeltem eddig pár filmben és gondoltam feljegyezném magamról ezeket.

Képpel, kis biográfiával.

De nem találok még csak hasonló fület sem.

Any help?

2014. ápr. 29. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!