Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ezt az üzenetet kaptam a...

Ezt az üzenetet kaptam a youtubetól mit jelent?

Figyelt kérdés

Szóval az üzenet ez lenne az üzenet:

feladó:Jordan Rowe (gondolom valami youtubeos csávó):

Your Videos

Howdy!


I just caught one of your vids on YouTube. Can you say AWESOME!


However, one of the first things I noticed while watching your video was that not many people have viewed it.

Seriously, Your vids are some of the best around, can't believe more people haven't enjoyed them.


I don't say this often, but your videos were really some of the best I have seen on YouTube.


Finally something new and unique. It really blows me away that more people aren't seeking out videos like yours, they are so much better than most of the garbage on there.


If you're anything like me, it can be discouraging not getting any views. I used to have the same problem that you are having and then I ran across


becomeviral. c o m


Basically what happens is they send you a ton of views to your videos. That helps you get ranked in the YouTube search engine which is when your views can really take off.

Elküldve a következőnek: MongulOrion



2012. okt. 26. 18:18
 1/6 anonim ***** válasza:

ja,ez a csávó tényleg ott dolgozik a Youtubenál,

tudom ,hisz még annó,én vettem föl,

-egy régi youtubes munkaügyes -

2012. okt. 26. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
És a levél tartalma mi akar lenni, ugyanis ilyen szinten nem tudok angolul.
2012. okt. 26. 18:56
 3/6 anonim ***** válasza:

az angol levél tartalma :

én végighúzom a lenyomott balegérrel a szöveget,ekkor az kék lesz,

a kék részen jobbegér és Másolás

erről a kép :

[link]


itt végeztünk,átmegyünk a lefordító oldalra :

[link]


és beillesztjük a kimásoltat :

az ablakban jobbegér és Beillesztés ,

kép :

[link]


és elolvassuk :

[link]

2012. okt. 27. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
És elolvastad hogy mennyire értelmetlen az egész amit kidob?
2012. okt. 27. 12:41
 5/6 anonim válasza:

Véletlenül rábukkantam az egyik videódra a youtube-on. Mondhatom félelmetes!

Azonban a legelső dolog, amit észre vettem mialatt a videóidat néztem, hogy nem túl sokan nézték meg őket. Komolyan, a videóid a legjobbak között vannak, nem tudom elhinni, hogy nem látták még többen.

Nem gyakran mondom ezt, de a te videóid tényleg a legjobbak között vannak amiket valaha a youtube-on láttam.

Végül valami új és egyedülálló.Tényleg lehangol, hogy nem kutatja fel több ember az olyan videókat mint amilyenek a tieid - sokkal jobbak annál a sok szemétnél ami fent van.

Ha olyan vagy mint én, csüggesztő lehet, hogy nincs nagyobb nézettséged. Valaha ugyanez a problémám volt, de átfutottam a becomeviral.com-on

Alapvetően ami történik az az, hogy küldenek, egy "tonna" nézettséget neked. Ez segít, hogy rangot kapj a youtube keresőben, ami akkor van amikor a megtekintéseid szárnyra kapnak.

2012. okt. 27. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
nagy tétekben nem fogadnék rá egyébként, hogy igaz is amit ír... :D
2012. okt. 27. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!