Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Digi Vs UPC internet! Melyik...

Digi Vs UPC internet! Melyik a jobb?

Figyelt kérdés

Most T-home internetem van, de túl drágának találom ahhoz képest amit nyújt. Ami fontos az, hogy elég durván pörögjön a torrent le / feltöltés. Szóval ne 50kb/s-l töltsek fel! :D

Hanem mondjuk több Mbit-el. Ja és a legnagyobb csomagokra gondoltam mind két szolgáltatónál.


2012. okt. 24. 15:21
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

a digi szerintem jobb de nem mindenhol érhető el

én jelenleg UPC-t használok amivel eddig nincs is gond mert nagyon jó a Fiber de lassan 10000Ft-ot fizetek havonta a 25-ös Fiberért és 42 analog csatornáért ez azért már durva

2012. okt. 24. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
de annyit még hozzátennék hogy a Thome-nál mind 2 jobb
2012. okt. 24. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Digivel nekem nagyon sok bajom volt. 80 Mbites LAN netem volt tőlük de még jó hogy nem volt rá hűség. Mindennap 100x újra kellet kapcsolódni a PPPoE-hoz. Olyan is volt egy csomószor hogy hiába csatlakoztam újra mindig ott volt a felkiáltójel hogy nincs internetkapcsolat. A 80 Mbitet soha se teljesítette, a feltöltés 40 Mbit lett volna de örültem ha a 10 Mbittel megy, a letöltés meg általában 50-60 Mbittel megy de nem volt olyan nap amikor pár órára nem csökkent le 10 Mbit alá. Volt hogy 0.5 Mbit volt a letöltés (nem is egyszer) A hibabejelentést meg lesz@rták sokszor mert a garantált sebességre hivatkoztak. Kb 1 hónapig voltam náluk. Most az Internet-x-nél vagyok és velük teljes mértékbe megvagyok elégedve de ez csak Békéscsaba és környékén érhető el. A UPC-ról nem tudok nyilatkozni.
2012. okt. 24. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
34%

> Ami fontos az, hogy elég durván pörögjön a torrent

> le / feltöltés. Szóval ne 50kb/s-l töltsek fel! :D

Akkor egyértelműen DIGI. A UPC nemigazán szereti, ha torrentezel.

Mint az előttem szóló is mondta, nincs náluk hűségidő, szóval ha nagyon sz*r, könnyen lemondhatod.

2012. okt. 24. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Rendben akkor mégis csak a Digit választom, mert fontos a Torrent. Egyébként az, hogy nem igazán szereti, ha torrentezel mit akar jelenteni?
2012. okt. 24. 15:42
 6/16 anonim ***** válasza:

Naqgyon visszavesznek a feltöltési sebességből kb ennyit

míg a letöltés 25Mb/s addig a feltöltés mindössze 1.5

2012. okt. 24. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Pff ezt nem is gondoltam volna..Akkor a garantál feltöltési sebesség (4 Mbit/s) csak parasztvakítás -.-".
2012. okt. 24. 15:50
 8/16 anonim ***** válasza:
Hol olvastad te a UPC oldalán a 4 Mbit garantált feltöltést?
2012. okt. 24. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
heh ha tényleg az van kiírva akkor az "parasztvakítás" :D
2012. okt. 24. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Amúgy nem tudom mi a bajod a T-Home-al. Én ezért a netért 3000Ft-ot fizetek: [link] Nekem 6000Ft lenne itt a T-Home 120 Mbites netje. Szerintem annyira nem vészesen drága.
2012. okt. 24. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!