Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Router mellett nem megy a...

Router mellett nem megy a feltöltés. Miért?

Figyelt kérdés

Van itthon router a nethez, és a letöltés az megy rendesen, de a feltöltés egyszerűen nem. Maximum 1-2 kb/sec-mal megy, de alig tölt vissza valamit, még sokak által seedelt torrentnél is.

Érdekes módon ahogy észrevettem ez csak az Ncore-nál van így, piratebay-ről (pl.) töltött torrentnél ment rendesen.

Most vettem új routert, ezzel néha beindul egy-egy torrentnél, de épp csak egy kis időre.


Mi lehet a gond?


Egyébként utorrent 3.2.1-et használok.


Biztos van már ilyen kérdés több is, de amiket átnéztem egyik se pontosan az volt ami nekem kell. Ezért bocsi.



2012. okt. 19. 20:38
1 2
 1/12 Emberek ***** válasza:
nincsenek rád kapcsolódva letöltők, és azért lehet, hogy nem megy a seed. ha van aki tőled tölti le a cuccot, akkor beindul. na meg a neted max feltöltési sebessége is játszik
2012. okt. 19. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

a router előtt 4-5 Mb/sec letöltési sebesség mellett voltmég 1-3 Mb/sec feltöltési sebesség is (sőt extrém esetben több is).

mióta van router, azóta van ez.

és tényleg, semmilyen szinten nem megy a seed, kivéve ritkán amikor egy-egy torrentnél beindul pár másodpercre. ez nem hiszem h azért van mert nincsneke rám kapcsolódva.

meg elvileg a leggyorsabb net csomagunk van (UPC).

2012. okt. 19. 23:15
 3/12 SipiZork ***** válasza:

passzív módban vagy és csak az aktívok tudnak hozzád kapcsolódni és csak akkor tudsz tölteni, ha sikerült elcspíni egyet. ha aktív lennél, akkor mindenkihez tudnál kapcsolódni és mindenki tudná húzni tőled.


keress rá, hogy torrent aktív mód beállítása, és ha kicsit is érted miről van szó, pikk pakk összehozod.


Én szenvedtem egy fél napot :)

2012. okt. 20. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 SipiZork ***** válasza:
de amúgy minden torrent oldal GYIKjában megtalálod ezt a választ :)
2012. okt. 20. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
és ezt az aktív módot hol tudom beállítani? :)
2012. okt. 20. 11:48
 6/12 P.O.C. ***** válasza:
Portot kéne nyitni a router menüjében, az utorrentnek.
2012. okt. 20. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 19balazs86 válasza:

Tegnap újra telepítettem a gépem és felraktam az uTorrent 3.2.1 Build 28086-et. Sajnos Kutya fasznyit sem megy a feltöltés 170 torrent mellett.


Felraktam egy régebbi verziót: uTorrent 2.2.1 Build 25302

Ezzel megy rendesen (3Mb/s), ahogy kell.


Azt nem értem, h a gép újra telepítése előtt is a 3.2.1-es használtam, akkor most miért rossz és miért jó a régebbi verzióval???

2012. okt. 20. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 SipiZork ***** válasza:

kérdező: ne legyél telhetetlen, nem tudok semmi infot a routeredről.

Én megmondtam mi a gond, innentől tudd használni a keresőket, tudod mire kell keresni :)

2012. okt. 21. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

SipiZork:

igen, közben megtaláltam, először azt hittem hogy az nCore-on kell valamit állítani azért kérdeztem, de aztán rájöttem a megoldásra. ;)

Köszönöm a segítséget.


Bár beállítás után sem megy sajnos valamiért. :(


A utorrent port beállítását még megpróbálom, meg én is gondoltam rá, hogy talán egy régebbi utorrenttel menne...

2012. okt. 21. 11:20
 10/12 P.O.C. ***** válasza:
Már rég túl lehetnél rajta ha egy kicsit több infót adnál. Router pontos típusa, operációs rendszer, tűzfal stb..
2012. okt. 21. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!