Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Nem látja a Windows 7-em az...

Nem látja a Windows 7-em az új routeremet. Valaki segítene?

Figyelt kérdés
Vettem egy D-LINK DIR-501-es routert, de nem látja a gépem. Újratettem a Windows 7-em de még így sem látja. Maga a router működik, mert telón arról netezek, de a gép nem tudja azonosítani. Valaki tudna segíteni? Köszönöm a válaszokat.

#router #Windows 7 #d-link dir-501
2012. okt. 14. 00:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez nagyon furcsa.Ha normálisan fel van téve a hálózati kártya drivere akkor felkéne hogy ismerje,nincs a routerhez cd?
2012. okt. 14. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Elsőre én is a számítógép driverjét tippelném. Másik routereket lát?

G.

2012. okt. 14. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Hát nem kaptam hozzá lemezt, és most tettem fel a drivert, mivel azt hittem, hogy a win7 felteszi, de most sem jobb semmivel.

Másik routerrel még nem néztem.

2012. okt. 14. 12:21
 4/4 anonim ***** válasza:

Drivereknél sajnos keresgélni kell a megfelelőt.Javaslom hogy próbáld ki másik kábellel vagy routerrel de az is jó ha összekötöd más géppel,valami nagyon bűzlik itt


Remélem nem statikusra van beállítva az IP címed hanem automatikus IP cím kérés van beállítva

2012. okt. 14. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!