Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogy állítsam be hogy ne...

Hogy állítsam be hogy ne indítsa el ezt a weboldalt a Firefox?

Figyelt kérdés

Firefoxom az utóbbi időbe ezt az oldat egy új fülön a böngészőmbe mindg elindítja: [link]


Már lefrissítettem mindent de így se hagy békén. Nem ez a kezdőoldalam mert a kezdőoldal is elindul csak mellette ez is.

Már nagyon unom hogy mindig be kell zárni..de még nem találtam rá megoldást.


Hogy tudnám kiiktatni ezt az oldalt?



2012. okt. 13. 12:15
1 2
 1/13 Bubi2 ***** válasza:
100%

Előfordulhat, hogy beállítottad kezdőlapnak a plugincheck oldalt is, lehet több oldal is a kezdőoldal, nézd meg beállításoknál.

Másik lehetőség, hogy visszaállítod a firefox eszköztárat alapértelmezettre, ha van menüsorod, akkor nézet->eszköztárak->testreszabás, ha nem használsz menüsort nyomj egy Alt billentyűt és előugrik.

Ha ez sem segít, akkor vissza lehet állítani a Firefox-ot teljes alapbeállításra, de előtte mentsd el a könyvjelzőid és jelszavaid stb..., menü->súgó->hibakeresési információ->firefox alaphelyzetbe állítása.

2012. okt. 13. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Többé kevésbé én is ezekre a megoldásokra jutottam sajnos egyik sem oldotta meg a problémát...az alapértelmezetre állítást még nem próbáltam, de azt nem szeretném mert vannak olyan jelszavak amit elfelejtettem csak a böngésző tud :D
2012. okt. 14. 10:12
 3/13 A kérdező kommentje:
nem lehet valahogy úgy letörölni és újratelepíteni hogy megmaradjanak a jelszavak meg a könyvjelzzők?
2012. okt. 14. 10:17
 4/13 Bubi2 ***** válasza:
100%

Tegnap nekem is berakta kezdőlaphoz, de simán beállítások általános fülön visszaállítottam a szokásos kezdőlapot.

Az eszköztárat meg véletlenül írtam, mert egy másik böngészős kérdést is néztem közben.


Tehát itt nézted már?

[link]


A jelszavakat meg meg tudod nézni a beállítások->biztonság->mentett jelszavak->jelszavak mutatása pontban, de le is lehet menteni őket.

2012. okt. 14. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
igen néztem..de csak 1 oldal van a google nekem
2012. okt. 14. 11:35
 6/13 A kérdező kommentje:
Ha visszaállítom alapértelmezetre akkor az összes könyvjelző is elveszik?
2012. okt. 14. 11:37
 7/13 A kérdező kommentje:
Könyvjelzőket hogy tudom elmenteni?
2012. okt. 14. 11:39
 8/13 A kérdező kommentje:
még ami fontos hogy két felhasználó is van a gépen ha itt visszaállítom alapra akkor a másik is visszafog?
2012. okt. 14. 11:43
 9/13 Bubi2 ***** válasza:
100%
Az a firefox telepítéstől függ, a könyvjelzőket pedig úgy tudod lementeni, hogy nyomsz egy Ctrl+Shift+B billentyűt és importálás és mentés fül mentés, lemented a gépre majd ugyanúgy itt tudod visszaállítani ha betallózod a mentett fájlt, a mentés a jelszavakat nem tárolja.
2012. okt. 14. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Köszi a készséges válaszokat..neki leselkedek!
2012. okt. 14. 12:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!