Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Van egy pannonos mobilnetem,...

Van egy pannonos mobilnetem, és egy régi gépem, amin windows 98 van, de a mobilnet papirján az van, h csak w2000, xp vagy vistás gépekhez jó. Akkor most nem tudom használni a mobilnetet?

Figyelt kérdés
2009. aug. 6. 15:46
 1/8 anonim ***** válasza:
Sajnos semmiképpen sem. Én jártam így két éve, P2-es volt a gépem, Win98-as op.rendszerrel. P4-es XP-vel már szépen működik mobilnettel. Próbálj memóriát bőviteni, vagy újittasd fel a gépedet, legalább Win2000-t elbirjon.
2009. aug. 6. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mielőtt megveszed érdemes tájékozódni, mit tud a géped, mennyi a memória, mi az operációs rendszered? Ez így nem fog működni (Vodafone mobilnetes vagyok két éve, kétszer cseréltem gépet. Egy tönkrement, egy meg alkalmatlan volt rá).
2009. aug. 6. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
20-25 ezer ft körül vannak op.rendszer nélküli használt P4-es gépek, szerezz valahonnan XP-t hozzá. Azzal már menni fog.
2009. aug. 6. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Új asztali gép van már 60 ezertől, részletre is, op.rendszer nélkül. (www.qwerty.hu). Ezzel kiválóan megy (XP alatt) a mobilnet.
2009. aug. 6. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszi,hát azt a gépet ingyen kaptuk,szerintem nem veszünk azért ujat,van 2,de azokat rendes nettel használjuk,nem mobilossal. Routerrel a másik netet azért hozzá lehetne kötni,amivel a laptopom is meg a másik szgép is megy? Vagy ahhoz is szar ez a gép?
2009. aug. 6. 16:34
 6/8 anonim ***** válasza:
Ne erőltesd ezzel a netet, tárolj rajta fájlokat, fotókat, saját dolgaidat, arra biztosan jó.
2009. aug. 6. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Arra itt a laptopom. :) Apu szeretné nagyon,hogy ő is tudjon netezni,csak ezért kérdeztem...
2009. aug. 6. 16:55
 8/8 anonim ***** válasza:
Azért van megoldás! Veszel egy routert ami kezeli a mobil stikmer és wifin keresztül használod.
2013. aug. 19. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!