Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Facebook téma! Szerintetek ez...

Facebook téma! Szerintetek ez mennyire igaz?

Figyelt kérdés
Olvastam valamelyik "Lehet-e tudni kik nézték meg az adatlapom?" témájú kérdésnél, egy olyan választ, hogy az adatlapunkon van az a kis négyzet, random 6 ismerős képével, hogy ott azok vannak, akik sűrűbben látogatják az adatlapunkat. Van ebben igazság?

2012. okt. 12. 16:10
 1/6 anonim ***** válasza:

SZia

Szerintem nincsen. Nekem mindig olyanokat tesz ki, akikkel évek óta egymásra se nézünk. Szerintem ez marhaság.

2012. okt. 12. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

ilyen velemenyekre vagyok kivancsi. koszonom!

akkor nekem csak a veletlen muve :/

kar..

2012. okt. 12. 19:40
 3/6 anonim ***** válasza:

szia


Megint én:)

Szerintem érdemes lenne körbenézni a facebook-os appok között. Szerintem van valamilyen alkalmazás arra is, hogy megtudd, hogy kik nézik az adatlapodat. Elég sok van, így a nagy számok törvénye alapján talán már erre is csináltam erre. Nem hiszem, hogy Te lennél az egyetlen felhasználó ezzel a kérdéssel. Biztos mást is foglalkoztatott már a dolog. Egy próbát megér:)

2012. okt. 13. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
*csináltak :)
2012. okt. 13. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Azok az alkalmazások mind kamuk...:))
2012. okt. 13. 20:11
 6/6 anonim ***** válasza:
kamu az egész.. csak kidob az ismerőseid közül pár ember azt kész.. én 1 ilyet 3x megcsináltam egymás után és mindig más embert dobott ki. :)
2012. nov. 7. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!