Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogy lehet véglegesen törölni...

Hogy lehet véglegesen törölni egy facebook témát?

Figyelt kérdés
Van egy facebook témám, hiába állítom vissza az eredetire, vagyis, hogy ne legyen téma, visszaállítja magát. Akárhányszor kilépek és vissza be, megoszt egy hibatkozást, hogy XY(én) most telepítette a ....témát. Egyszerűen nem tudom törölni.

2012. aug. 26. 19:19
 1/2 anonim válasza:
hogy próbáltad? én most kapcsoltam vissza az eredeti témát, nyan cat volt előtte. bal alsó sarokban ott volt egy kis facebook jel alatta a Téma szóval, rákattintottam, beállítások, és a felugró ablakban kijelöltem egy kis négyzetet, amivel ki/be lehet kapcsolni a témát. nekem sikerült
2012. aug. 29. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ugyanígy csináltam én is, de visszaállítja magát egy idő után. Pedig már unlike-oltam is azt a témát (előtte like-olva volt)
2012. aug. 29. 11:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!