Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Google Chrome! Mentett jelszavak?

Google Chrome! Mentett jelszavak?

Figyelt kérdés

Ha a G-mail fiókommal kilépek a chrome-ból és így offline állapotban elfelejtetem a jelszavaimat, akkor ha máshol belépek a chrome-ba, akkor visszahozza a mentett jelszavaimat?

Tehát az a lényeg, hogy ezeket az adatokat magammal akarom vinni, de ezen a gépen ne férjenek hozzá a jelszavaimhoz stb...



2012. okt. 12. 14:51
 1/4 anonim ***** válasza:

Hú, én ezt nem egészen értem. Most akkor ki felejtette el a jelszót?

A mentett jelszavakat (mint minden más böngészőa Chrome si) csak arra a gépre menti el ahol Te azt kérted. Pontosabban csak arra tudja. Honnan tudná, hogy Te legközelebb hol akarsz belépni?

Azt nem értem, hogyha elfelejtetted a jelszót akkor máshol, hogy akarsz belépni?

Ha több jelszód van elmentve akkor azt csak úgy tudod megakadályozni, hogy hozzáférjenek, ha kitörlöd...

2012. okt. 12. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nem én felejtettem el a jelszót, hanem hanem a chrome-mal elfelejtetem.

Kell, hogy legyen ilyen opció, mert amikor teljesen újratelepítettem a gépet, akkor amikor visszatelepítettem a chrome-t és a chrome-ba beléptem a gmail fiókomba, akkor kérdezte, hogy mit importáljon.

Jelszavakat, könyvjelzőket stb... És rányomtam és teljesen visszaállította az összes mentett jelszavamat és az összes könyvjelzőmet.

2012. okt. 12. 15:29
 3/4 anonim ***** válasza:
A beállításokban- speciális beállítások megjelenítése- jelszavak és űrlapok- mentett jelszavak kezelése- itt kitörlöd az elmentett jelszavakat. üdv.
2012. okt. 12. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

De akkor az egy másik böngészőből importálta. pl firefox; iexplorer

Nézd meg, hogy másik böngészővel nem-e jegyeztette meg!

2012. okt. 12. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!