Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Beload-on hogy van ez az...

Beload-on hogy van ez az aránydolog (feltöltés/letöltés)? (többi lent)

Figyelt kérdés
Letöltöttem pontosan 8,01 GB adatot, és feltöltöttem eddig összesen 9,30 GB-ot. De a letöltésere 1,39-et ír ki, a feltöltésre meg 8,86-ot. Arányom pedig: 6,380. Hogy van ez, vagy hogyan jönnek ezek ki? A feltöltés így működik ahogy én csinálom? (lejön pl 5 gb cucc, és hagyom feltölteni, feltöltök pl rá 12 gb-ot, de utána letöltök valamit, arra nem töltök fel, és a következőre megint) Hogy van ez?
2012. okt. 6. 18:42
 1/1 anonim ***** válasza:

Valami badarságot írtál! Készítettél volna 1 fényképet, talán érthetőbb lenne!

Ugyanis: A feltöltésedet elosztod a letöltéssel=1,161.EZ az ARÁNY!!!(neked, hogy lehet 6,380. ? (Tehát, érted a badarságot amit leírtál? Szeretném látni a képet!

Ekkora arány több száz MB fel és le szinte alig ..GB-t...

------

Bónuszpontjaid pedig a vissza seedelés függvénye!

-------

"de utána letöltök valamit, arra nem töltök fel, és a következőre megint) Hogy van ez?" EZT a szabályban kell elolvasnod, mert általában +van adva meddig kell vissza seedelni.

---------

Bízom benne tudtam segíteni!

2012. okt. 7. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!