Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ilyen nettel lehet "normálisan...

Ilyen nettel lehet "normálisan" seedelni? Nem túl lassú ahhoz?

Figyelt kérdés

Úgy értem hogy letöltök valamit és aztán nem fogja seedelni mivel lesznek sokkal gyorsabb feltöltési sebességű seedelők.

[link] Amúgy T-Mobile Net&Roll 4G netem van(40GB van benne) csak itt nálam nincs 4G/LTE hálózat csak sima HSPA :( .



2012. aug. 26. 23:09
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen, lehet.
2012. aug. 26. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nekem ennél 3x lassabb feltöltési és letöltési sebességem van, mégis 10 torrentből 2-3-nál mindig seedelek.

Ilyen nettel valóban nem a seed lesz a legjobb szórakozásod.

2012. aug. 26. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Fősulira lett megvéve. Majd ha Debrecenbe is lesz LTE hálózatot akkor majd gyorsabb lesz.
2012. aug. 26. 23:16
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem rossz de ez nem csak attól függ hogy mennyi a feltöltési sebességed,hanem a letöltők számától is.De ha a peer-ek korlátozzák a letöltési sebességet az is befolyásolhatja a te feltöltési sebességedet,ez sok tényezőtől függ


Nekem fele annyi feltöltési sebességem van mint neked,nlhány fájloknál elég hamar visszatudtam töleni(több GB-ot) viszont voltak olyan esetek is ahol 100 MB-et nem tudtam visszatölteni 1 hét alatt sem

2012. aug. 26. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Amúgy az mitől van hogy Debrecen belvárosába 3.1MB/s-el töltött a torrent de itt az albérletbe 700-800kB/s-el döcög?
2012. aug. 26. 23:25
 6/6 anonim ***** válasza:

Az, hogy mobilnet. Az nem stabil, attól függ milyen az erősség.

Egyébként elég seedre, nekem 1 Mbit-es a feltöltésem, és kb fél év alatt 1 terát feltöltöttem (kb annyit is töltöttem le).

2012. aug. 27. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!