Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan tudnám megoldani ezt...

Hogyan tudnám megoldani ezt az internetes problémát?

Figyelt kérdés

Az van, hogy mióta Windows 7-em és routerem van azóta több mindennel is probléma volt.

TP-link WR340G routerem van.

Régebben a Tunngle nevű programmal volt probléma. (Ennek a programnak az a lényege, hogy ezzel a programmal lehet csatlakozni a létrehozott LAN szerverekre. Hasonló, mint a Hamachi).

Ennek a programnak a portját hozzáadtam virtual servershez és port triggeringhez. Ez valahogy megoldotta a problémát.

Most a Killing Floor nevű játékkal játszottam volna, de nem találtam LAN-ban csak 4-5 szervert, amikor haveromnak rengeteg van. Hozzáadtam Virtual Servers-hez ezeket a portokat az alábbi alapján:

[link]

Ezeket a portokat Warning jelzéssel ki is írta a játék.

Ezt a játék is írta:

"WARNING: Please make sure Universal Plug and Play is enabled, or the ports 7707 UDP, 7708 UDP , 7717 UDP, 28852 TCP & UDP, 8075 TCP and 20560 TCP & UDP are opened on your router/firewall."


Ez se segített.

Az UPnP engedélyezve van a router beállításai között is és a Tunngle-ben is.

Windows tűzfalat használok és Avast vírusírtót.



2012. okt. 3. 18:21
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!