Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Szerintetek megéri ez a...

Szerintetek megéri ez a mobilinternet?

Figyelt kérdés

[link]

8500Ft lenne havonta mivel a szüleimnek van otthon vezetékes netjük(és így jár a duplanet kedvezmény) és platina színtű ügyfél vagyok. Szerintetek megéri? Néha-néha egy filmletöltés is belefér a 40GB-ba?



2012. okt. 3. 15:54
 1/5 anonim ***** válasza:
NEM!
2012. okt. 3. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A mobil net arra való, hogy ha mozgásban vagy (érted: mobil) akkor is fenn tudj lógni. Bár a szolgáltatók szeretnék elhitetni, hogy másra is jó, de nem.

Egyes szolgáltatók még a torrentet mint protokolt is tiltják.

Ha előfizetsz egy olcsóbb kábeles netre az is lekörözi az ilyen net stabilitását, sebességét.

Amit én csinálok: 3-4 rugós diginet + kártyás mobilnet havi 600-ért.

2012. okt. 3. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Neuhauser László ***** válasza:

Nekem mobilnetem van, és nincs kiépítve a 3G/HSPA hálózat a faluban, szóval csag 2G/EDGE van, amivel a névleges letöltési sebesség 244, max. 256 kbit/sec, ami MAXIMUM 32 KB/sec (ennyivel tudok letölteni) . Átlagban 20-25 KB/sec körül szokott menni, ha letöltök

T-Mobile RelaxNET M - et használok jelenleg, 4050FT, 4 GB

Előnye, hogy mivel a Domino kártyámról megy, a telefonról és a gépről is egyaránt tudok netezni, valamint hogy így nincs hűségnyilatkozat, akkor mondom le amikor akarom.

Nincs az, hogy most nincs rávaló, és mégis fizetnem kell

Ha nincs, akkor egyszerűen lemondom és választok helyette mondjuk egy olcsóbbat (Go!NET S 590 FT/hó pl)

2012. okt. 3. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
De itt nincs semmilyen vezetéke internet se (Békéscsaba). Szüleim utcájába van de ebbe az utcába nincs ezért gondoltam a mobilnetre.
2012. okt. 3. 18:11
 5/5 anonim ***** válasza:

Nézd meg a három cég lefedettségi térképét, amelyik a legjobb, azt válaszd. Jelenleg országosan a legjobb a Vodafone hálózata.

Nekem Internet Nonstop USB modemes előfizetésem van, 6090 ft havonta, 8 Gb korláttal. Filmletöltéshez kevés lenne, minden másra viszont jó, 3G-HSDPA szélessáv, 7.2-10 közötti sebességgel.

2012. okt. 6. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!