Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A 32kbit/s sebességű mobilinte...

A 32kbit/s sebességű mobilinternet mennyire "lassú"?

Figyelt kérdés

Jó lenne egy vészszükség időnként, dse sok pénzt nem adnák érte, viszont vonaton, vagy imitt-amott jó lenne. emilezéshez, msn, fb-chat, menetrendezéshez.


A 30 Mb ugye kapásból elszáll, szóval ez nem is tétel, inkább az a lényeg, hogy nem számláz utána, ha tovább használom. De ha jól sejtem a leggyorsabban akkor se tudok letölteni, csak ha otthon vagyok, akkor meg úgysem azt használnám. nem tudom, hogy rádióhallgatáshoz, youtobe-hez elmegy-e esetleg? Valakinek van tapasztalata?


2012. szept. 30. 21:43
 1/7 anonim ***** válasza:
32kbit/s nettel csak az Operia Mobile-ba tudsz böngészni ha bekapcsolod a Turbot de ott is lassan, ha belegondolsz a régi betárcsázós net 56 kbit/s volt. Online rádióhallgatás sem fog vele menni mivel általáb ezek 128 kilobttel mennek.
2012. szept. 30. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szinte semmihez.


Ha egy Youtube-videót átlag 500 MB-nak veszel, akkor 8 kBps-al betöltve ez 17 órába telik.

Egy rádióhallgatás bufferelése elvinné a teljes sávszélt, de ezek is többet igényelnek.

Egy átlag 5 MB méretű mp3 szám letöltése: 10,5 perc

Egy Facebook-hírfolyam böngészése is kb ennyi méretet ölel fel, 10 percig tartana betölteni 1 oldalt (ugyanúgy a híroldalak és egyéb oldalak is már több MB méretűek a sok beágyazott tartalomtól).

2012. szept. 30. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Lassú. Nekem 3 napig tart a 30 mega. Utána e-mailezek, gtalkolok vele. Msn és FB talán megy, menetrend bajosan.
2012. szept. 30. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem a T-Mobile-nál 500MB adatforgalmam van( MédiaMánia S ) én azt olyan 20 nap alatt használom el és utána már sajnos nem netezhetek mivel túlforgalmazási díjas de ha túlhasználom a netet akkor azt a pár napot számlazárásig kivészelem Mobil Tv-re (10 óra Mobil Tv van a csomagba) és akkor így hó végére általában mindent elhasználok a csomagból :D
2012. szept. 30. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
*elhasználom
2012. szept. 30. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszi a visszajelzéseket!

Nekem egy netbookhoz kellene, mert nem tudok mindig kfc-zni, meg hasonlókba menni. hja és gyakszizni is szoktam :P

2012. szept. 30. 22:24
 7/7 anonim ***** válasza:
Netbookhoz ez végképp kevés!
2012. szept. 30. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!