Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » 16 GB az mennyi Mbit/s?...

16 GB az mennyi Mbit/s? (internet)

Figyelt kérdés
2012. szept. 28. 12:33
 1/5 anonim ***** válasza:
a sebességet nem tudhatjuk, a 16GB az a max havi adatforgalmad gondolom. de szerintem ebből nem derül ki hogy milyen gyrs a neted (vagy hülye vagyok :D nemtom)
2012. szept. 28. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
2012. szept. 28. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
igen hülyén írtam! szóval mobilnetem van és 16gb. Néztem a vonalas neteket ugyan itt a t-mobilnál és érdekelt volna h valóban olcsóbb e a vonalas net mint a mobil. Csak a vonalasnetnél nincs GB írva csak az hogy hány Mgit/s. nekem ez a csomag van és itt nem írja hogy mennyi Mgit/s és érdekelne hogy lehet ezt megtudni: [link]
2012. szept. 28. 12:41
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

"Csak a vonalasnetnél nincs GB írva csak az hogy hány Mgit/s."


Mobilnetnél a 16GB azt jelenti, hogy MAXIMUM 16GB adatforgalmad lehet az adott számlázási időszakban (hónapban). Vezetékes netnél nincs adatforgalom-korlátozás, ott csak a maximális letöltési sebesség (1-5-10-20-50-100-120Mbit/s) számít. Mobilnetnél a sebesség az éppen használt torony által használható kapcsolattól függ. Ha csak EDGE van rajta az 128kbit/s (=0.125Mbit/s), ha van 3G és van megfelelő térerő akkor 7.2Mbit/s vagy 21Mbit/s sebességű is lehet.

2012. szept. 28. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi! Így már értem, mert egyékén nő lévén annyira nem vágom ezeket :) akkor ez valószínű hogy a 7,2 mbit/s lehet itt a sebesség.
2012. szept. 28. 13:58

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!