Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan tudnék megszabadulni a...

Hogyan tudnék megszabadulni a mystart. Incredibar.com/mb139? a=6R8Drbhiia&loc=FF_NT kereső laptól?

Figyelt kérdés
Ha új lapot nyitok, a böngészőben erőszakosan ez a kereső oldal jelenik meg, pedig mindenhol a Google van alapértelmezettre állítva. A kezdő lap a Firefox, ez rendben van a böngésző megnyitásakor, csak az új lapon nem ezt nyitja meg. Sok-sok órát töltöttem már azzal, hogy eltüntessem, a keresőszolgáltatók közül kitöröltem, a böngésző beállításainál és a vezérlőpult "internet beállításainál" is stb. Mit tehetnék még?

#böngésző #kereső #mystart. #Incredibar.com #keresőszolgáltató
2012. szept. 24. 09:34
 1/2 belapus ***** válasza:

Próbáld meg ezzel, bár láthatod, hogy pont a Mystart-ot tenné kezdőlapnak, ha engedélyeznéd.Kíváncsi lennék eltünteti-e azt, amit amúgy ajánl?


[link]


Programok telepítésekor érdemes végignézni, mit akar még feltenni, és ha nem kell, kivenni előle a pipát.

2012. szept. 24. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ. Még mielőtt olvastam, kipróbáltam egy másik ajánlatot is, amit egy másik kérdésben találtam.

(Hogy tudnák letiltani egy weboldal?)

Weboldalak letiltása egyszerűen : [link]


Sikerült letiltani, most az új lapon a "lap nem jeleníthető meg" hibaüzenet olvasható, az url. cím még mindég az incedibar.com lapja.

A toolbar nagyon sok helyről kitörölte, én a letöltésekből és még a lomtárból is eltávolítottam az installert, s még mindég nem a kezdő lap vagy a Google nyílik meg.

Ajánlotta valaki a másik kérdésben az Unlocker programot, ezzel az a gond, hogy letöltésnél a NOD32 vírusírtó "potenciális kártevőnek észleli" minden verzióját. Nem mertem eddig telepíteni, nem tudom, hogy csak "vaklárma" vagy miért jelzi a vírusirtó kártevőnek?


Nekem nem tetszik a Mystart, buta reklámok vannak rajta és "Nyertél" rezgő négyzetek. Gondolom amerikai lap, nem is beszélek angolul. A Google sokkal jobb nekem, s keresőből egy is elég. Ha valamit nem találok a Googleval, a Mystartal még úgyse találnám meg szerintem.

Vagy igen?

2012. szept. 25. 21:13

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!