Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mi ez az új h*lyeség, hogy...

Mi ez az új h*lyeség, hogy beírom a megtekinteni kívánt weblap címét, vagy esetleg keresek valamit a googleban, rákattintok a találatra, de valami teljesen mást ad ki?

Figyelt kérdés
Nektek is csinálja, vagy csak én küzdök ezzel? Pl. valamelyik nap kerestem egy Robbie Williams dalszöveget, beírtam a google-ba, rákattintottam az első találatra ami "Robbie Williams Lyrics" néven volt megjelenítve, alatta pedig hogy metrolyrics.com, meg valami blabla, de mikor megnyílt, akkor angol nyelvű szexpartner kereső oldallal találkoztam... Aztán előfordult az is, hogy beírtam pl., hogy www.akarmi.hu és helyette nyerj Iphone-t, meg zöldkártya az USA-ba meg ilyenek jöttek fel, de leggyakrabban a szexpartner keresőt jeleníti meg. Mit lehet ezzel csinálni, ha lehet egyáltalán? Vagy mitől van ez? Köszi a válaszokat! :)

2012. szept. 14. 13:42
 1/3 Antimod ***** válasza:
Valószínűleg valami vírus garázdálkodik a gépeden, ami eltéríti a böngészőt, és az általa preferált oldalakra visz el helyette.
2012. szept. 14. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod. A vírusirtóm (McAfee) nem talált semmit... persze, ettől még lehet vírus a gépemen, de hogy találjam meg?
2012. szept. 14. 13:59
 3/3 anonim ***** válasza:

Windows újratelepítés. Amíg egy ilyen dögöt megtalálsz és nyomtalanul kiírtasz (ha egyáltalán sikerül), addig hatszor újrarakod a windowst.

Vagy használj rendes tűzfalat és vírusirtót vagy tegyél föl Linuxot és elfelejtheted a vírusokat.

2012. szept. 14. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!