Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A Tmobile-ban vettem egy 3G-s...

A Tmobile-ban vettem egy 3G-s miniwifit-ilyen mobilnet. És olyan helyen lakok, ahol nem nagyon van térerő, ezért nem olyan gyors. Ha beköttetem a rendes wifit, akkor lesz rendes térerő?

Figyelt kérdés
2012. szept. 21. 18:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem, mert attól még a faludba nem fog erősebben sugározni a t-mobile. Mindkét félnek nagy teljesítményű készülékre van szüksége a normális adatátvitelhez.
2012. szept. 21. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 tamasoft ***** válasza:

Csatlakozom az előttem szólóhoz, és még annyit hozzáfűznék, hogy a sebesség nem térerő függvénye. Ha van térerő, akkor a megadott sebességgel működik a berendezés, ha épp nincs térerő, akkor meg egyáltalán nem működik.

Annyit kipróbálhatsz, bár nem garantált a siker, hogy a sticket egy USB hosszabbítóba dugod, és antennaként minél magasabbra teszed a vevőt.

2012. szept. 21. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Előző: A sebesség erősen függ a térerőtől is. Elvégre nem mindegy hogy a sugárzócella előtt állasz vagy pár száz méterre tőle. Gondolj a Wi-Fi-re. Van egy 100Mbites netet és te 30 méterre vagy a routertől ahol éppen fogni a jelét ott soha az életbe nem fog 100 Mbittel menni.

Kérdező: A Wi-Fi router nem fogja megerősíteni a T-Mobile cellájának a teljesítményét, ahhoz hogy legyen rendes térerő egy külső csatlakozós USB Stick kell és egy külső antenna.

2012. szept. 21. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 tamasoft ***** válasza:
Természetesen a példában igazad van, de itt mobilnetről beszélünk, ahol nem 100 megabitek röpködnek, hanem 3-7 megabitek max, ami eleve lassú.
2012. szept. 22. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
3G-nél igen de 4G hálózaton azért jó esetben a mobilnet is hasít 30-40 Mbittel és itt azért erősen függ a sugárzócella távolsága de mivel Mo-n eléggé gyerekcipőben jár még a 4G ezért ez most tárgytalan :)
2012. szept. 22. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!