Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan van a fizetés Teszvesz....

Hogyan van a fizetés Teszvesz.hu-n?

Figyelt kérdés

Nemrég vettem első termékeim és adtam is el Teszvesz-en és a teszveszen fojt levelezések után kaptam egy emailt hogy köszi a vásárlást stb, kérlek küldd el a pénzt az XY bankszámlámra. A vevőm meg a bankszámlám kérte...

Nem történik a fizetés automatikusan vagy mi? Miért kellett akkor megadnom a fiók adataim a regisztráláskor?

Megadtam azért a számlaszámom a vevőmnek ha utalni akar csak nem értem hogy ez maga a rendszer amit minden egyes felhasználó csinál a teveszen?

Az ok, hogy én postázom mert így magánszemélyként is el tudom adni a dolgaim.

Ebay-hez és Amazon-hoz hasonlítva ez egy nagyon gyér fizetési rendszer lehet ha így van...



2012. szept. 19. 23:44
 1/2 anonim ***** válasza:

Az utalást minden esetben neked kell elvégezned a net bankodon keresztül, vagy rózsaszínű cskken befizetned a megadott számlaszámra! A vevő sem látja a bankszámládat!

Az Ebayon sem megy magától, ott is neked kell a fizetést kezdeményezned.Az más ,hogy a pay pal egy banki tranzakció keretében a társított számlához rendeli a fizetésed!

A vatera egy kicsit más ott a pay-u fizetés van.

De szerintem nem nagy dolog egy számlaszámot küldeni vagy utalni a vételárat!

2012. szept. 20. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Oksi, akkor mindenképpen be kell mennem a bankba és utalnom kell magam. Ja neten keresztül persze egyszerű de nekem még nincs ilyen a trambulin KH fiókomhoz... köszönöm a választ!

több válasz is jöhet előre köszönöm, bátran csak

2012. szept. 21. 01:36

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!